Hakan Kutlu vs Yalçın Koşukavak: de trainers naast elkaar

Filter:
Hakan Kutlu Türkiye · 54 jaar Van BB
vs
Yalçın Koşukavak Türkiye · 53 jaar Boluspor
134 - 81 Wedstrijden
38% - 51% Winstpercentage
1.40 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.17 - 1.32 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Hakan Kutlu sinds het seizoen 2014, van Yalçın Koşukavak sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Hakan Kutlu. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van Yalçın Koşukavak.

Resultaten naast elkaar

Hakan Kutlu Yalçın Koşukavak
Resultaten
134 Wedstrijden 81
51 Gewonnen 41
35 Gelijk 15
48 Verloren 25
38% Winstpercentage 51%
36% Verliespercentage 31%
1.40 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.17 Goals voor per wedstrijd 1.32
1.10 Goals tegen per wedstrijd 0.94
0.07 Doelsaldo per wedstrijd 0.38
38% Clean sheets (%) 42%
35% Niet gescoord (%) 30%
38% Beide teams scoorden 38%
40% Meer dan 2,5 goals 37%
Thuis en uit
1.66 Punten per thuiswedstrijd 1.82
1.13 Punten per uitwedstrijd 1.60
47% Thuis gewonnen (%) 56%
28% Uit gewonnen (%) 45%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
6 Langste reeks zonder nederlaag 10

Hakan Kutlu tegen Yalçın Koşukavak

3 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Hakan Kutlu en Yalçın Koşukavak speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Hakan Kutlu, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Yalçın Koşukavak. De ploeg van Hakan Kutlu scoorde 4 keer, die van Yalçın Koşukavak 2 keer.

Alle duels tussen Erzurum BB en 76 Iğdır Belediyespor · Alle duels tussen Erzurum BB en Boluspor · Alle duels tussen Adana Demirspor en Gazişehir Gaziantep

Per club

Hakan Kutlu
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Erzurum BB2023 - 2024 73 32-16-25 1.53
Gazişehir Gaziantep2014 - 2015 21 6-8-7 1.24
Kayserispor2016 17 4-3-10 0.88
Van BB2025 12 1-7-4 0.83
Adana Demirspor2018 10 7-1-2 2.20
Altay2018 1 1-0-0 3.00
Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Boluspor2023 - 2024 46 23-9-14 1.70
İstanbulspor2015 - 2016 14 10-1-3 2.21
76 Iğdır Belediyespor2024 13 5-3-5 1.38
Gazişehir Gaziantep2018 7 3-1-3 1.43
Muğlaspor2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Hakan Kutlu Yalçın Koşukavak
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
TFF 1. Lig 106 41% 1.50 63 48% 1.65
Beker van Turkije 13 46% 1.54 5 20% 0.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Hakan Kutlu Yalçın Koşukavak
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Muğlaspor 1 0% 1.00
2025 Van BB 12 8% 0.83 - - -
2024 Erzurum BB 39 51% 1.67 Boluspor 76 Iğdır Belediyespor 26 46% 1.62
2023 Erzurum BB 34 35% 1.38 Boluspor 33 48% 1.64
2018 Adana Demirspor Altay 11 73% 2.27 Gazişehir Gaziantep 7 43% 1.43
2016 Kayserispor 17 24% 0.88 İstanbulspor 13 77% 2.38
2015 Gazişehir Gaziantep 8 38% 1.63 İstanbulspor 1 0% 0.00
2014 Gazişehir Gaziantep 13 23% 1.00 - - -

Hakan Kutlu vs Yalçın Koşukavak in cijfers

Sinds het seizoen 2014 leidde Hakan Kutlu 134 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 35 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Yalçın Koşukavak 81 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 15 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Hakan Kutlu, alles over Yalçın Koşukavak, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook