Hakan Kutlu vs Sinan Kaloğlu: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Hakan Kutlu sinds het seizoen 2014, van Sinan Kaloğlu sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Hakan Kutlu.
Resultaten naast elkaar
| Hakan Kutlu | Sinan Kaloğlu | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 134 | Wedstrijden | 49 |
| 51 | Gewonnen | 17 |
| 35 | Gelijk | 15 |
| 48 | Verloren | 17 |
| 38% | Winstpercentage | 35% |
| 36% | Verliespercentage | 35% |
| 1.40 | Punten per wedstrijd | 1.35 |
| Goals | ||
| 1.17 | Goals voor per wedstrijd | 1.22 |
| 1.10 | Goals tegen per wedstrijd | 1.37 |
| 0.07 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.14 |
| 38% | Clean sheets (%) | 29% |
| 35% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 38% | Beide teams scoorden | 53% |
| 40% | Meer dan 2,5 goals | 43% |
| Thuis en uit | ||
| 1.66 | Punten per thuiswedstrijd | 1.35 |
| 1.13 | Punten per uitwedstrijd | 1.35 |
| 47% | Thuis gewonnen (%) | 35% |
| 28% | Uit gewonnen (%) | 35% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 3 |
| 6 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Hakan Kutlu tegen Sinan Kaloğlu
De ploegen van Hakan Kutlu en Sinan Kaloğlu speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Hakan Kutlu, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Sinan Kaloğlu. De ploeg van Hakan Kutlu scoorde 1 keer, die van Sinan Kaloğlu 3 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Erzurum BB2023 - 2024
|
73 | 32-16-25 | 1.53 |
Gazişehir Gaziantep2014 - 2015
|
21 | 6-8-7 | 1.24 |
Kayserispor2016
|
17 | 4-3-10 | 0.88 |
Van BB2025
|
12 | 1-7-4 | 0.83 |
Adana Demirspor2018
|
10 | 7-1-2 | 2.20 |
Altay2018
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Genclerbirligi2023
|
34 | 14-11-9 | 1.56 |
Kayserispor2024
|
14 | 3-4-7 | 0.93 |
Altay2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Hakan Kutlu | Sinan Kaloğlu | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| TFF 1. Lig | 106 | 41% | 1.50 | 32 | 38% | 1.47 |
| Süper Lig | 15 | 13% | 0.60 | 13 | 23% | 1.00 |
| Beker van Turkije | 13 | 46% | 1.54 | 4 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Hakan Kutlu | Sinan Kaloğlu | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
12 | 8% | 0.83 | - | - | - | |
| 2024 |
|
39 | 51% | 1.67 |
|
14 | 21% | 0.93 |
| 2023 |
|
34 | 35% | 1.38 |
|
34 | 41% | 1.56 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 |
|
11 | 73% | 2.27 | - | - | - | |
| 2016 |
|
17 | 24% | 0.88 | - | - | - | |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.63 | - | - | - | |
| 2014 |
|
13 | 23% | 1.00 | - | - | - | |
Hakan Kutlu vs Sinan Kaloğlu in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Hakan Kutlu 134 wedstrijden die we bijhouden: 51 zeges, 35 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.40 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Sinan Kaloğlu 49 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 15 gelijke spelen en 17 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Hakan Kutlu, alles over Sinan Kaloğlu, vergelijk andere trainers.




