Henk Fraser vs John Stegeman: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Henk Fraser. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van John Stegeman.
Resultaten naast elkaar
| Henk Fraser | John Stegeman | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 175 | Wedstrijden | 130 |
| 63 | Gewonnen | 53 |
| 44 | Gelijk | 28 |
| 68 | Verloren | 49 |
| 36% | Winstpercentage | 41% |
| 39% | Verliespercentage | 38% |
| 1.33 | Punten per wedstrijd | 1.44 |
| Goals | ||
| 1.57 | Goals voor per wedstrijd | 1.55 |
| 1.45 | Goals tegen per wedstrijd | 1.59 |
| 0.11 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.04 |
| 22% | Clean sheets (%) | 20% |
| 25% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 57% | Beide teams scoorden | 66% |
| 56% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 1.61 | Punten per thuiswedstrijd | 1.85 |
| 1.06 | Punten per uitwedstrijd | 1.00 |
| 46% | Thuis gewonnen (%) | 55% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 4 | Langste reeks zeges | 5 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 7 |
Henk Fraser tegen John Stegeman
De ploegen van Henk Fraser en John Stegeman speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Henk Fraser, 3 keer gelijk en 1 zeges voor John Stegeman. De ploeg van Henk Fraser scoorde 11 keer, die van John Stegeman 6 keer.
Alle duels tussen Sparta Rotterdam en GO Ahead Eagles ยท Alle duels tussen Vitesse en Heracles
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Waalwijk2023 - 2024
|
70 | 15-15-40 | 0.86 |
Vitesse2016 - 2017
|
70 | 31-17-22 | 1.57 |
Sparta Rotterdam2018
|
34 | 16-12-6 | 1.76 |
Utrecht2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Heracles2016 - 2017
|
73 | 25-18-30 | 1.27 |
GO Ahead Eagles2018
|
38 | 19-6-13 | 1.66 |
Willem II2025 - 2026
|
19 | 9-4-6 | 1.63 |
In dezelfde competities
| Competitie | Henk Fraser | John Stegeman | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eredivisie | 125 | 30% | 1.13 | 67 | 33% | 1.22 |
| Eerste Divisie | 33 | 48% | 1.82 | 52 | 50% | 1.69 |
| KNVB Beker | 11 | 82% | 2.45 | 6 | 67% | 2.00 |
| UEFA Europa League | 6 | 17% | 0.83 | 2 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Henk Fraser | John Stegeman | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 | - | - | - |
|
18 | 50% | 1.72 | |
| 2024 |
|
35 | 23% | 0.89 | - | - | - | |
| 2023 |
|
35 | 20% | 0.83 | - | - | - | |
| 2022 |
|
1 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
34 | 47% | 1.76 |
|
38 | 50% | 1.66 |
| 2017 |
|
31 | 35% | 1.42 |
|
34 | 32% | 1.24 |
| 2016 |
|
39 | 51% | 1.69 |
|
39 | 36% | 1.31 |
Henk Fraser vs John Stegeman in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Henk Fraser 175 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 44 gelijke spelen en 68 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde John Stegeman 130 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 28 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Henk Fraser, alles over John Stegeman, vergelijk andere trainers.


