Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez vs Luis Antonio Marín Murillo: de trainers naast elkaar

Filter:
120 - 177 Wedstrijden
33% - 36% Winstpercentage
1.23 - 1.33 Punten per wedstrijd
1.12 - 1.41 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez sinds het seizoen 2016, van Luis Antonio Marín Murillo sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez Luis Antonio Marín Murillo
Resultaten
120 Wedstrijden 177
39 Gewonnen 64
31 Gelijk 44
50 Verloren 69
33% Winstpercentage 36%
42% Verliespercentage 39%
1.23 Punten per wedstrijd 1.33
Goals
1.12 Goals voor per wedstrijd 1.41
1.35 Goals tegen per wedstrijd 1.50
-0.23 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
26% Clean sheets (%) 25%
32% Niet gescoord (%) 23%
51% Beide teams scoorden 57%
48% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.53 Punten per thuiswedstrijd 1.54
0.89 Punten per uitwedstrijd 1.14
41% Thuis gewonnen (%) 42%
23% Uit gewonnen (%) 30%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
6 Langste reeks zonder nederlaag 9

Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez tegen Luis Antonio Marín Murillo

2 Zeges
3 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez en Luis Antonio Marín Murillo speelden 7 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez, 3 keer gelijk en 2 zeges voor Luis Antonio Marín Murillo. De ploeg van Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez scoorde 7 keer, die van Luis Antonio Marín Murillo 7 keer.

Alle duels tussen Perez Zeledon en Sporting San Jose · Alle duels tussen Perez Zeledon en San Carlos · Alle duels tussen AD Guanacasteca en San Carlos

Per club

Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AD Guanacasteca2022 - 2023 59 20-17-22 1.31
Perez Zeledon2024 31 10-7-14 1.19
Limon FC2016 - 2018 30 9-7-14 1.13
Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W-G-V Ptn
San Carlos2018 - 2024 82 32-27-23 1.50
Perez Zeledon2022 - 2023 34 11-4-19 1.09
Santos DE Guapiles2019 - 2020 23 5-6-12 0.91
Sporting San Jose2024 16 6-2-8 1.25
CS Herediano2020 13 5-4-4 1.46
LD Alajuelense2021 9 5-1-3 1.78

In dezelfde competities

Competitie Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez Luis Antonio Marín Murillo
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 120 33% 1.23 175 37% 1.35

Seizoen per seizoen

Seizoen Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez Luis Antonio Marín Murillo
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2024 Perez Zeledon 31 32% 1.19 San Carlos Sporting San Jose 34 38% 1.47
2023 AD Guanacasteca 36 36% 1.33 San Carlos Perez Zeledon 33 39% 1.45
2022 AD Guanacasteca 23 30% 1.26 Perez Zeledon 31 32% 1.10
2021 - - - LD Alajuelense 9 56% 1.78
2020 - - - Santos DE Guapiles CS Herediano 32 25% 1.06
2019 - - - San Carlos Santos DE Guapiles 37 38% 1.38
2018 Limon FC 4 0% 0.00 San Carlos 1 100% 3.00
2017 Limon FC 10 30% 1.40 - - -
2016 Limon FC 16 38% 1.25 - - -

Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez vs Luis Antonio Marín Murillo in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez 120 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 31 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Luis Antonio Marín Murillo 177 wedstrijden die we bijhouden: 64 zeges, 44 gelijke spelen en 69 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Horacio de los Ángeles Esquivel Rodríguez, alles over Luis Antonio Marín Murillo, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook