Hüseyin Eroğlu vs Osman Özköylü: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Hüseyin Eroğlu | Osman Özköylü | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 209 | Wedstrijden | 188 |
| 87 | Gewonnen | 75 |
| 57 | Gelijk | 50 |
| 65 | Verloren | 63 |
| 42% | Winstpercentage | 40% |
| 31% | Verliespercentage | 34% |
| 1.52 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.45 | Goals voor per wedstrijd | 1.45 |
| 1.13 | Goals tegen per wedstrijd | 1.20 |
| 0.32 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.25 |
| 36% | Clean sheets (%) | 34% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 48% | Beide teams scoorden | 48% |
| 48% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.72 | Punten per thuiswedstrijd | 1.68 |
| 1.31 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 47% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 9 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Hüseyin Eroğlu tegen Osman Özköylü
De ploegen van Hüseyin Eroğlu en Osman Özköylü speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Hüseyin Eroğlu, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Osman Özköylü. De ploeg van Hüseyin Eroğlu scoorde 10 keer, die van Osman Özköylü 4 keer.
Alle duels tussen Genclerbirligi en 76 Iğdır Belediyespor · Alle duels tussen Altınordu en Denizlispor · Alle duels tussen Altınordu en Adanaspor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Altınordu2014 - 2018
|
158 | 66-44-48 | 1.53 |
Genclerbirligi2024 - 2025
|
29 | 15-9-5 | 1.86 |
Bandırmaspor2023
|
12 | 4-3-5 | 1.25 |
Samsunspor2022 - 2023
|
8 | 2-1-5 | 0.88 |
1461 Trabzon2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Karşıyaka2014
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Osmanlispor2014 - 2018
|
36 | 21-9-6 | 2.00 |
Erokspor2024 - 2025
|
27 | 13-9-5 | 1.78 |
Samsunspor2016
|
27 | 7-7-13 | 1.04 |
Adana Demirspor2015
|
21 | 10-5-6 | 1.67 |
Pendikspor2022 - 2024
|
14 | 3-4-7 | 0.93 |
Şanlıurfaspor2014
|
13 | 4-6-3 | 1.38 |
Erzurum BB2017
|
11 | 3-4-4 | 1.18 |
Manisa BBSK2023
|
10 | 3-3-4 | 1.20 |
Denizlispor2018
|
9 | 5-1-3 | 1.78 |
76 Iğdır Belediyespor2024
|
7 | 1-1-5 | 0.57 |
Adanaspor2017
|
6 | 2-0-4 | 1.00 |
Sivasspor2016
|
6 | 2-1-3 | 1.17 |
Antalyaspor2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Hüseyin Eroğlu | Osman Özköylü | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| TFF 1. Lig | 179 | 43% | 1.58 | 170 | 41% | 1.48 |
| Süper Lig | 16 | 25% | 1.00 | 7 | 0% | 0.57 |
| Beker van Turkije | 13 | 46% | 1.46 | 10 | 60% | 1.90 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 0.00 | 1 | 0% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Hüseyin Eroğlu | Osman Özköylü | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2025 |
|
12 | 33% | 1.25 |
|
19 | 53% | 1.95 |
| 2024 |
|
17 | 65% | 2.29 |
|
20 | 30% | 1.05 |
| 2023 |
|
17 | 24% | 0.94 |
|
17 | 18% | 0.94 |
| 2022 |
|
3 | 67% | 2.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
29 | 52% | 1.79 |
|
30 | 60% | 1.97 |
| 2017 |
|
30 | 47% | 1.67 |
|
17 | 29% | 1.12 |
| 2016 |
|
33 | 42% | 1.58 |
|
33 | 27% | 1.06 |
| 2015 |
|
31 | 29% | 1.19 |
|
21 | 48% | 1.67 |
| 2014 |
|
37 | 38% | 1.38 |
|
28 | 43% | 1.68 |
Hüseyin Eroğlu vs Osman Özköylü in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Hüseyin Eroğlu 209 wedstrijden die we bijhouden: 87 zeges, 57 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.52 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Osman Özköylü 188 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Hüseyin Eroğlu, alles over Osman Özköylü, vergelijk andere trainers.









