Henk de Jong vs Ulrich Landvreugd: de trainers naast elkaar

Filter:
Henk de Jong Netherlands ยท 62 jaar Cambuur
vs
Ulrich Landvreugd Netherlands ยท 54 jaar Den Bosch
172 - 60 Wedstrijden
42% - 35% Winstpercentage
1.48 - 1.27 Punten per wedstrijd
1.72 - 1.47 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Henk de Jong sinds het seizoen 2016, van Ulrich Landvreugd sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Henk de Jong Ulrich Landvreugd
Resultaten
172 Wedstrijden 60
73 Gewonnen 21
35 Gelijk 13
64 Verloren 26
42% Winstpercentage 35%
37% Verliespercentage 43%
1.48 Punten per wedstrijd 1.27
Goals
1.72 Goals voor per wedstrijd 1.47
1.58 Goals tegen per wedstrijd 1.58
0.13 Doelsaldo per wedstrijd -0.12
24% Clean sheets (%) 23%
19% Niet gescoord (%) 28%
59% Beide teams scoorden 57%
62% Meer dan 2,5 goals 63%
Thuis en uit
1.65 Punten per thuiswedstrijd 1.68
1.30 Punten per uitwedstrijd 0.83
49% Thuis gewonnen (%) 48%
36% Uit gewonnen (%) 21%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 2
9 Langste reeks zonder nederlaag 4

Henk de Jong tegen Ulrich Landvreugd

3 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Henk de Jong en Ulrich Landvreugd speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Henk de Jong, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Ulrich Landvreugd. De ploeg van Henk de Jong scoorde 7 keer, die van Ulrich Landvreugd 5 keer.

Alle duels tussen Cambuur en Den Bosch ยท Alle duels tussen Cambuur en Telstar

Per club

Henk de Jong
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cambuur2022 - 2025 86 41-16-29 1.62
De Graafschap2016 - 2018 86 32-19-35 1.34
Ulrich Landvreugd
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Den Bosch2024 - 2025 43 15-9-19 1.26
Telstar2023 - 2024 15 5-4-6 1.27
AFC Amsterdam2018 2 1-0-1 1.50

In dezelfde competities

Competitie Henk de Jong Ulrich Landvreugd
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Eerste Divisie 126 48% 1.65 50 36% 1.28
Eredivisie 34 24% 0.88 4 25% 1.25
KNVB Beker 7 43% 1.43 3 33% 1.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 40% 1.20 3 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Henk de Jong Ulrich Landvreugd
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Cambuur 15 53% 1.80 Den Bosch 18 39% 1.28
2024 Cambuur 43 56% 1.81 Den Bosch Telstar 26 31% 1.19
2023 Cambuur 27 30% 1.15 Telstar 14 36% 1.36
2022 Cambuur 1 100% 3.00 - - -
2018 De Graafschap 33 24% 0.88 AFC Amsterdam 2 50% 1.50
2017 De Graafschap 39 46% 1.69 - - -
2016 De Graafschap 14 43% 1.43 - - -

Henk de Jong vs Ulrich Landvreugd in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Henk de Jong 172 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 35 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Ulrich Landvreugd 60 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 13 gelijke spelen en 26 nederlagen, goed voor 1.27 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Henk de Jong, alles over Ulrich Landvreugd, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook