Henk de Jong vs Maurice Verberne: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Henk de Jong sinds het seizoen 2016, van Maurice Verberne sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Henk de Jong.
Resultaten naast elkaar
| Henk de Jong | Maurice Verberne | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 172 | Wedstrijden | 94 |
| 73 | Gewonnen | 33 |
| 35 | Gelijk | 18 |
| 64 | Verloren | 43 |
| 42% | Winstpercentage | 35% |
| 37% | Verliespercentage | 46% |
| 1.48 | Punten per wedstrijd | 1.24 |
| Goals | ||
| 1.72 | Goals voor per wedstrijd | 1.57 |
| 1.58 | Goals tegen per wedstrijd | 1.86 |
| 0.13 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.29 |
| 24% | Clean sheets (%) | 22% |
| 19% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 59% | Beide teams scoorden | 52% |
| 62% | Meer dan 2,5 goals | 68% |
| Thuis en uit | ||
| 1.65 | Punten per thuiswedstrijd | 1.13 |
| 1.30 | Punten per uitwedstrijd | 1.35 |
| 49% | Thuis gewonnen (%) | 30% |
| 36% | Uit gewonnen (%) | 40% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 4 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 5 |
Henk de Jong tegen Maurice Verberne
De ploegen van Henk de Jong en Maurice Verberne speelden 6 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Henk de Jong, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Maurice Verberne. De ploeg van Henk de Jong scoorde 17 keer, die van Maurice Verberne 11 keer.
Alle duels tussen Cambuur en FC Eindhoven ยท Alle duels tussen Cambuur en MVV
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cambuur2022 - 2025
|
86 | 41-16-29 | 1.62 |
De Graafschap2016 - 2018
|
86 | 32-19-35 | 1.34 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Eindhoven2024 - 2025
|
54 | 17-11-26 | 1.15 |
MVV2022 - 2023
|
39 | 15-7-17 | 1.33 |
Willem II2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Henk de Jong | Maurice Verberne | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eerste Divisie | 126 | 48% | 1.65 | 85 | 36% | 1.29 |
| Eredivisie | 34 | 24% | 0.88 | 2 | 0% | 0.00 |
| KNVB Beker | 7 | 43% | 1.43 | 4 | 25% | 0.75 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.20 | 3 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Henk de Jong | Maurice Verberne | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
15 | 53% | 1.80 |
|
15 | 20% | 0.73 |
| 2024 |
|
43 | 56% | 1.81 |
|
39 | 36% | 1.31 |
| 2023 |
|
27 | 30% | 1.15 |
|
37 | 43% | 1.49 |
| 2022 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
3 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
33 | 24% | 0.88 | - | - | - | |
| 2017 |
|
39 | 46% | 1.69 | - | - | - | |
| 2016 |
|
14 | 43% | 1.43 | - | - | - | |
Henk de Jong vs Maurice Verberne in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Henk de Jong 172 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 35 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Maurice Verberne 94 wedstrijden die we bijhouden: 33 zeges, 18 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Henk de Jong, alles over Maurice Verberne, vergelijk andere trainers.



