Heiner Backhaus vs Thomas Stamm: de trainers naast elkaar

Filter:
50 - 106 Wedstrijden
34% - 38% Winstpercentage
1.26 - 1.34 Punten per wedstrijd
1.30 - 1.58 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2023.

Resultaten naast elkaar

Heiner Backhaus Thomas Stamm
Resultaten
50 Wedstrijden 106
17 Gewonnen 40
12 Gelijk 22
21 Verloren 44
34% Winstpercentage 38%
42% Verliespercentage 42%
1.26 Punten per wedstrijd 1.34
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 1.58
1.44 Goals tegen per wedstrijd 1.46
-0.14 Doelsaldo per wedstrijd 0.12
20% Clean sheets (%) 25%
24% Niet gescoord (%) 23%
64% Beide teams scoorden 58%
60% Meer dan 2,5 goals 62%
Thuis en uit
1.61 Punten per thuiswedstrijd 1.58
0.82 Punten per uitwedstrijd 1.06
46% Thuis gewonnen (%) 46%
18% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 3
6 Langste reeks zonder nederlaag 7

Heiner Backhaus tegen Thomas Stamm

1 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Heiner Backhaus en Thomas Stamm speelden 3 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Heiner Backhaus, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Thomas Stamm. De ploeg van Heiner Backhaus scoorde 3 keer, die van Thomas Stamm 3 keer.

Alle duels tussen Eintracht Braunschweig en Dynamo Dresden ยท Alle duels tussen Alemannia Aachen en Dynamo Dresden

Per club

Heiner Backhaus
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Alemannia Aachen2024 32 9-10-13 1.16
Eintracht Braunschweig2025 - 2026 16 7-2-7 1.44
BFC Dynamo2023 2 1-0-1 1.50
Thomas Stamm
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Dynamo Dresden2024 - 2026 73 33-16-24 1.58
Freiburg II2023 33 7-6-20 0.82

In dezelfde competities

Competitie Heiner Backhaus Thomas Stamm
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
3. Liga 29 31% 1.28 56 38% 1.32
2. Bundesliga 9 33% 1.11 35 29% 1.11
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 12 42% 1.33 11 64% 2.09

Seizoen per seizoen

Seizoen Heiner Backhaus Thomas Stamm
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Eintracht Braunschweig 1 100% 3.00 Dynamo Dresden 13 46% 1.46
2025 Eintracht Braunschweig 15 40% 1.33 Dynamo Dresden 35 34% 1.31
2024 Alemannia Aachen 32 28% 1.16 Dynamo Dresden 25 60% 2.00
2023 BFC Dynamo 2 50% 1.50 Freiburg II 33 21% 0.82

Heiner Backhaus vs Thomas Stamm in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Heiner Backhaus 50 wedstrijden die we bijhouden: 17 zeges, 12 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2023 leidde Thomas Stamm 106 wedstrijden die we bijhouden: 40 zeges, 22 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Heiner Backhaus, alles over Thomas Stamm, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook