Josep Guardiola i Sala vs Sean Mark Dyche: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Sean Mark Dyche England ยท 55 jaar Nottingham Forest
342 - 192 Wedstrijden
70% - 33% Winstpercentage
2.25 - 1.24 Punten per wedstrijd
2.46 - 1.08 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Josep Guardiola i Sala. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Sean Mark Dyche.

Resultaten naast elkaar

Josep Guardiola i Sala Sean Mark Dyche
Resultaten
342 Wedstrijden 192
240 Gewonnen 63
51 Gelijk 50
51 Verloren 79
70% Winstpercentage 33%
15% Verliespercentage 41%
2.25 Punten per wedstrijd 1.24
Goals
2.46 Goals voor per wedstrijd 1.08
0.92 Goals tegen per wedstrijd 1.36
1.54 Doelsaldo per wedstrijd -0.28
42% Clean sheets (%) 32%
9% Niet gescoord (%) 33%
52% Beide teams scoorden 45%
67% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
2.45 Punten per thuiswedstrijd 1.53
2.06 Punten per uitwedstrijd 0.97
77% Thuis gewonnen (%) 43%
63% Uit gewonnen (%) 23%
Reeksen
12 Langste reeks zeges 4
31 Langste reeks zonder nederlaag 8

Josep Guardiola i Sala tegen Sean Mark Dyche

9 Zeges
2 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Josep Guardiola i Sala en Sean Mark Dyche speelden 11 keer tegen elkaar: 9 zeges voor Josep Guardiola i Sala, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Sean Mark Dyche. De ploeg van Josep Guardiola i Sala scoorde 29 keer, die van Sean Mark Dyche 6 keer.

Alle duels tussen Manchester City en Everton ยท Alle duels tussen Manchester City en Burnley

Per club

Josep Guardiola i Sala
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Manchester City2016 - 2025 342 240-51-51 2.25
Sean Mark Dyche
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Burnley2016 - 2018 117 38-26-53 1.20
Everton2023 - 2024 74 25-23-26 1.32
Nottingham Forest2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Josep Guardiola i Sala Sean Mark Dyche
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Premier League 215 71% 2.28 159 31% 1.17
FA Cup 31 90% 2.71 8 38% 1.25
EFL Carabao Cup 22 64% 2.09 9 56% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 8 63% 1.88 10 40% 1.60

Seizoen per seizoen

Seizoen Josep Guardiola i Sala Sean Mark Dyche
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 Manchester City 56 75% 2.36 Nottingham Forest 1 0% 1.00
2024 Manchester City 53 53% 1.79 Everton 26 23% 1.12
2023 Manchester City 57 70% 2.28 Everton 48 40% 1.44
2022 Manchester City 15 73% 2.40 - - -
2018 Manchester City 57 82% 2.54 Burnley 41 29% 1.07
2017 Manchester City 55 78% 2.45 Burnley 36 36% 1.42
2016 Manchester City 49 59% 2.00 Burnley 40 33% 1.13

Josep Guardiola i Sala vs Sean Mark Dyche in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Josep Guardiola i Sala 342 wedstrijden die we bijhouden: 240 zeges, 51 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Sean Mark Dyche 192 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 50 gelijke spelen en 79 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Josep Guardiola i Sala, alles over Sean Mark Dyche, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook