Josep Guardiola i Sala vs Marco Alexandre Saraiva da Silva: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Josep Guardiola i Sala sinds het seizoen 2016, van Marco Alexandre Saraiva da Silva sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Josep Guardiola i Sala. Uit de seizoenen 2019, 2021 hebben we geen wedstrijden van Marco Alexandre Saraiva da Silva.
Resultaten naast elkaar
| Josep Guardiola i Sala | Marco Alexandre Saraiva da Silva | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 342 | Wedstrijden | 243 |
| 240 | Gewonnen | 102 |
| 51 | Gelijk | 52 |
| 51 | Verloren | 89 |
| 70% | Winstpercentage | 42% |
| 15% | Verliespercentage | 37% |
| 2.25 | Punten per wedstrijd | 1.47 |
| Goals | ||
| 2.46 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 0.92 | Goals tegen per wedstrijd | 1.37 |
| 1.54 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.17 |
| 42% | Clean sheets (%) | 26% |
| 9% | Niet gescoord (%) | 23% |
| 52% | Beide teams scoorden | 56% |
| 67% | Meer dan 2,5 goals | 56% |
| Thuis en uit | ||
| 2.45 | Punten per thuiswedstrijd | 1.74 |
| 2.06 | Punten per uitwedstrijd | 1.19 |
| 77% | Thuis gewonnen (%) | 52% |
| 63% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 12 | Langste reeks zeges | 8 |
| 31 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Josep Guardiola i Sala tegen Marco Alexandre Saraiva da Silva
De ploegen van Josep Guardiola i Sala en Marco Alexandre Saraiva da Silva speelden 11 keer tegen elkaar: 11 zeges voor Josep Guardiola i Sala, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Marco Alexandre Saraiva da Silva. De ploeg van Josep Guardiola i Sala scoorde 39 keer, die van Marco Alexandre Saraiva da Silva 10 keer.
Alle duels tussen Manchester City en Fulham ยท Alle duels tussen Manchester City en Everton ยท Alle duels tussen Manchester City en Watford
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Manchester City2016 - 2025
|
342 | 240-51-51 | 2.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Josep Guardiola i Sala | Marco Alexandre Saraiva da Silva | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 215 | 71% | 2.28 | 183 | 36% | 1.30 |
| FA Cup | 31 | 90% | 2.71 | 15 | 60% | 1.93 |
| EFL Carabao Cup | 22 | 64% | 2.09 | 15 | 40% | 1.60 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 8 | 63% | 1.88 | 7 | 71% | 2.14 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Josep Guardiola i Sala | Marco Alexandre Saraiva da Silva | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
18 | 72% | 2.28 | |
| 2025 |
|
56 | 75% | 2.36 |
|
41 | 41% | 1.44 |
| 2024 |
|
53 | 53% | 1.79 |
|
45 | 40% | 1.44 |
| 2023 |
|
57 | 70% | 2.28 |
|
45 | 36% | 1.29 |
| 2022 |
|
15 | 73% | 2.40 |
|
3 | 67% | 2.33 |
| 2018 |
|
57 | 82% | 2.54 |
|
38 | 42% | 1.53 |
| 2017 |
|
55 | 78% | 2.45 |
|
24 | 33% | 1.21 |
| 2016 |
|
49 | 59% | 2.00 |
|
21 | 33% | 1.14 |
| 2015 | - | - | - |
|
8 | 63% | 2.13 | |
Josep Guardiola i Sala vs Marco Alexandre Saraiva da Silva in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Josep Guardiola i Sala 342 wedstrijden die we bijhouden: 240 zeges, 51 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 2.25 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Marco Alexandre Saraiva da Silva 243 wedstrijden die we bijhouden: 102 zeges, 52 gelijke spelen en 89 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Josep Guardiola i Sala, alles over Marco Alexandre Saraiva da Silva, vergelijk andere trainers.



