Grant Samuel McCann vs Andrew Stuart Murray McCall: de trainers naast elkaar

Filter:
274 - 119 Wedstrijden
44% - 45% Winstpercentage
1.54 - 1.57 Punten per wedstrijd
1.62 - 1.29 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Grant Samuel McCann.

Resultaten naast elkaar

Grant Samuel McCann Andrew Stuart Murray McCall
Resultaten
274 Wedstrijden 119
121 Gewonnen 53
60 Gelijk 28
93 Verloren 38
44% Winstpercentage 45%
34% Verliespercentage 32%
1.54 Punten per wedstrijd 1.57
Goals
1.62 Goals voor per wedstrijd 1.29
1.36 Goals tegen per wedstrijd 1.19
0.26 Doelsaldo per wedstrijd 0.10
26% Clean sheets (%) 29%
21% Niet gescoord (%) 24%
57% Beide teams scoorden 52%
57% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.63 Punten per thuiswedstrijd 1.64
1.45 Punten per uitwedstrijd 1.49
48% Thuis gewonnen (%) 45%
41% Uit gewonnen (%) 44%
Reeksen
12 Langste reeks zeges 4
18 Langste reeks zonder nederlaag 13

Grant Samuel McCann tegen Andrew Stuart Murray McCall

2 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Grant Samuel McCann en Andrew Stuart Murray McCall speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Grant Samuel McCann, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Andrew Stuart Murray McCall. De ploeg van Grant Samuel McCann scoorde 8 keer, die van Andrew Stuart Murray McCall 7 keer.

Alle duels tussen Doncaster en Scunthorpe ยท Alle duels tussen Peterborough en Bradford

Per club

Grant Samuel McCann
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Doncaster2018 - 2026 184 86-38-60 1.61
Peterborough2016 - 2022 90 35-22-33 1.41
Andrew Stuart Murray McCall
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bradford2016 - 2017 89 43-20-26 1.67
Scunthorpe2018 30 10-8-12 1.27

In dezelfde competities

Competitie Grant Samuel McCann Andrew Stuart Murray McCall
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 127 37% 1.36 102 43% 1.55
EFL Trophy 25 48% 1.60 12 50% 1.67
FA Cup 22 55% 1.86 5 60% 1.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Grant Samuel McCann Andrew Stuart Murray McCall
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Doncaster 2 100% 3.00 - - -
2025 Doncaster 22 27% 1.09 - - -
2024 Doncaster 57 53% 1.81 - - -
2023 Doncaster 49 47% 1.57 - - -
2022 Peterborough 4 25% 1.00 - - -
2018 Doncaster 54 46% 1.59 Scunthorpe 30 33% 1.27
2017 Peterborough 40 45% 1.60 Bradford 37 51% 1.59
2016 Peterborough 46 35% 1.28 Bradford 52 46% 1.73

Grant Samuel McCann vs Andrew Stuart Murray McCall in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Grant Samuel McCann 274 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 60 gelijke spelen en 93 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Andrew Stuart Murray McCall 119 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 28 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Grant Samuel McCann, alles over Andrew Stuart Murray McCall, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook