Grant Samuel McCann vs Karl Robinson: de trainers naast elkaar

Filter:
274 - 211 Wedstrijden
44% - 41% Winstpercentage
1.54 - 1.50 Punten per wedstrijd
1.62 - 1.39 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Grant Samuel McCann Karl Robinson
Resultaten
274 Wedstrijden 211
121 Gewonnen 86
60 Gelijk 58
93 Verloren 67
44% Winstpercentage 41%
34% Verliespercentage 32%
1.54 Punten per wedstrijd 1.50
Goals
1.62 Goals voor per wedstrijd 1.39
1.36 Goals tegen per wedstrijd 1.32
0.26 Doelsaldo per wedstrijd 0.07
26% Clean sheets (%) 27%
21% Niet gescoord (%) 27%
57% Beide teams scoorden 54%
57% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
1.63 Punten per thuiswedstrijd 1.59
1.45 Punten per uitwedstrijd 1.41
48% Thuis gewonnen (%) 44%
41% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
12 Langste reeks zeges 6
18 Langste reeks zonder nederlaag 12

Grant Samuel McCann tegen Karl Robinson

4 Zeges
4 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Grant Samuel McCann en Karl Robinson speelden 9 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Grant Samuel McCann, 4 keer gelijk en 1 zeges voor Karl Robinson. De ploeg van Grant Samuel McCann scoorde 14 keer, die van Karl Robinson 7 keer.

Alle duels tussen Doncaster en Salford City ยท Alle duels tussen Doncaster en Oxford United ยท Alle duels tussen Peterborough en Charlton

Per club

Grant Samuel McCann
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Doncaster2018 - 2026 184 86-38-60 1.61
Peterborough2016 - 2022 90 35-22-33 1.41
Karl Robinson
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Salford City2024 - 2025 73 35-19-19 1.70
Charlton2016 - 2017 62 22-20-20 1.39
Oxford United2017 - 2023 59 23-15-21 1.42
Milton Keynes Dons2016 17 6-4-7 1.29

In dezelfde competities

Competitie Grant Samuel McCann Karl Robinson
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
League One 127 37% 1.36 109 32% 1.28
League Two 83 51% 1.72 60 48% 1.72
EFL Trophy 25 48% 1.60 17 53% 1.76
FA Cup 22 55% 1.86 12 50% 1.58
EFL Carabao Cup 10 40% 1.20 8 50% 1.63
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 57% 2.00 5 60% 2.20

Seizoen per seizoen

Seizoen Grant Samuel McCann Karl Robinson
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Doncaster 2 100% 3.00 - - -
2025 Doncaster 22 27% 1.09 Salford City 22 64% 2.09
2024 Doncaster 57 53% 1.81 Salford City 51 41% 1.53
2023 Doncaster 49 47% 1.57 Oxford United 1 100% 3.00
2022 Peterborough 4 25% 1.00 Oxford United 3 67% 2.00
2018 Doncaster 54 46% 1.59 Oxford United 50 38% 1.42
2017 Peterborough 40 45% 1.60 Charlton Oxford United 44 41% 1.48
2016 Peterborough 46 35% 1.28 Charlton Milton Keynes Dons 40 28% 1.18

Grant Samuel McCann vs Karl Robinson in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Grant Samuel McCann 274 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 60 gelijke spelen en 93 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Karl Robinson 211 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Grant Samuel McCann, alles over Karl Robinson, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook