Grant Samuel McCann vs Johnnie Jackson: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Grant Samuel McCann sinds het seizoen 2016, van Johnnie Jackson sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Grant Samuel McCann.
Resultaten naast elkaar
| Grant Samuel McCann | Johnnie Jackson | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 274 | Wedstrijden | 144 |
| 121 | Gewonnen | 58 |
| 60 | Gelijk | 35 |
| 93 | Verloren | 51 |
| 44% | Winstpercentage | 40% |
| 34% | Verliespercentage | 35% |
| 1.54 | Punten per wedstrijd | 1.45 |
| Goals | ||
| 1.62 | Goals voor per wedstrijd | 1.28 |
| 1.36 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.26 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.13 |
| 26% | Clean sheets (%) | 35% |
| 21% | Niet gescoord (%) | 31% |
| 57% | Beide teams scoorden | 43% |
| 57% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.63 | Punten per thuiswedstrijd | 1.74 |
| 1.45 | Punten per uitwedstrijd | 1.18 |
| 48% | Thuis gewonnen (%) | 51% |
| 41% | Uit gewonnen (%) | 30% |
| Reeksen | ||
| 12 | Langste reeks zeges | 4 |
| 18 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Grant Samuel McCann tegen Johnnie Jackson
De ploegen van Grant Samuel McCann en Johnnie Jackson speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Grant Samuel McCann, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Johnnie Jackson. De ploeg van Grant Samuel McCann scoorde 3 keer, die van Johnnie Jackson 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Doncaster2018 - 2026
|
184 | 86-38-60 | 1.61 |
Peterborough2016 - 2022
|
90 | 35-22-33 | 1.41 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
AFC Wimbledon2022 - 2026
|
144 | 58-35-51 | 1.45 |
In dezelfde competities
| Competitie | Grant Samuel McCann | Johnnie Jackson | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League Two | 83 | 51% | 1.72 | 89 | 42% | 1.52 |
| League One | 127 | 37% | 1.36 | 17 | 29% | 1.12 |
| EFL Trophy | 25 | 48% | 1.60 | 14 | 43% | 1.50 |
| FA Cup | 22 | 55% | 1.86 | 8 | 50% | 1.63 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 57% | 2.00 | 10 | 40% | 1.30 |
| EFL Carabao Cup | 10 | 40% | 1.20 | 6 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Grant Samuel McCann | Johnnie Jackson | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 100% | 3.00 |
|
2 | 0% | 0.50 |
| 2025 |
|
22 | 27% | 1.09 |
|
23 | 26% | 1.00 |
| 2024 |
|
57 | 53% | 1.81 |
|
58 | 48% | 1.66 |
| 2023 |
|
49 | 47% | 1.57 |
|
56 | 39% | 1.45 |
| 2022 |
|
4 | 25% | 1.00 |
|
5 | 40% | 1.60 |
| 2018 |
|
54 | 46% | 1.59 | - | - | - | |
| 2017 |
|
40 | 45% | 1.60 | - | - | - | |
| 2016 |
|
46 | 35% | 1.28 | - | - | - | |
Grant Samuel McCann vs Johnnie Jackson in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Grant Samuel McCann 274 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 60 gelijke spelen en 93 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Johnnie Jackson 144 wedstrijden die we bijhouden: 58 zeges, 35 gelijke spelen en 51 nederlagen, goed voor 1.45 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Grant Samuel McCann, alles over Johnnie Jackson, vergelijk andere trainers.


