Graham Robert Alexander vs Grant Samuel McCann: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2022 hebben we geen wedstrijden van Graham Robert Alexander. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Grant Samuel McCann.
Resultaten naast elkaar
| Graham Robert Alexander | Grant Samuel McCann | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 238 | Wedstrijden | 274 |
| 114 | Gewonnen | 121 |
| 58 | Gelijk | 60 |
| 66 | Verloren | 93 |
| 48% | Winstpercentage | 44% |
| 28% | Verliespercentage | 34% |
| 1.68 | Punten per wedstrijd | 1.54 |
| Goals | ||
| 1.53 | Goals voor per wedstrijd | 1.62 |
| 1.16 | Goals tegen per wedstrijd | 1.36 |
| 0.37 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 32% | Clean sheets (%) | 26% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 57% | Beide teams scoorden | 57% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 1.97 | Punten per thuiswedstrijd | 1.63 |
| 1.41 | Punten per uitwedstrijd | 1.45 |
| 58% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 39% | Uit gewonnen (%) | 41% |
| Reeksen | ||
| 7 | Langste reeks zeges | 12 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 18 |
Graham Robert Alexander tegen Grant Samuel McCann
De ploegen van Graham Robert Alexander en Grant Samuel McCann speelden 7 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Graham Robert Alexander, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Grant Samuel McCann. De ploeg van Graham Robert Alexander scoorde 10 keer, die van Grant Samuel McCann 10 keer.
Alle duels tussen Bradford en Doncaster ยท Alle duels tussen Milton Keynes Dons en Doncaster ยท Alle duels tussen Scunthorpe en Peterborough
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Scunthorpe2016 - 2017
|
86 | 38-23-25 | 1.59 |
Bradford2024 - 2025
|
80 | 39-19-22 | 1.70 |
Salford City2018
|
44 | 24-11-9 | 1.89 |
Milton Keynes Dons2023 - 2024
|
15 | 7-3-5 | 1.60 |
Motherwell2020 - 2021
|
11 | 6-2-3 | 1.82 |
Preston2026
|
2 | 0-0-2 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Doncaster2018 - 2026
|
184 | 86-38-60 | 1.61 |
Peterborough2016 - 2022
|
90 | 35-22-33 | 1.41 |
In dezelfde competities
| Competitie | Graham Robert Alexander | Grant Samuel McCann | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| League One | 90 | 43% | 1.58 | 127 | 37% | 1.36 |
| League Two | 57 | 46% | 1.63 | 83 | 51% | 1.72 |
| EFL Trophy | 18 | 61% | 2.00 | 25 | 48% | 1.60 |
| FA Cup | 8 | 25% | 1.00 | 22 | 55% | 1.86 |
| EFL Carabao Cup | 7 | 43% | 1.43 | 10 | 40% | 1.20 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 3 | 100% | 3.00 | 7 | 57% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Graham Robert Alexander | Grant Samuel McCann | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
2 | 0% | 0.00 |
|
2 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
25 | 52% | 1.76 |
|
22 | 27% | 1.09 |
| 2024 |
|
56 | 48% | 1.70 |
|
57 | 53% | 1.81 |
| 2023 |
|
14 | 43% | 1.50 |
|
49 | 47% | 1.57 |
| 2022 | - | - | - |
|
4 | 25% | 1.00 | |
| 2021 |
|
8 | 63% | 1.88 | - | - | - | |
| 2020 |
|
3 | 33% | 1.67 | - | - | - | |
| 2018 |
|
44 | 55% | 1.89 |
|
54 | 46% | 1.59 |
| 2017 |
|
35 | 37% | 1.49 |
|
40 | 45% | 1.60 |
| 2016 |
|
51 | 49% | 1.67 |
|
46 | 35% | 1.28 |
Graham Robert Alexander vs Grant Samuel McCann in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Graham Robert Alexander 238 wedstrijden die we bijhouden: 114 zeges, 58 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Grant Samuel McCann 274 wedstrijden die we bijhouden: 121 zeges, 60 gelijke spelen en 93 nederlagen, goed voor 1.54 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Graham Robert Alexander, alles over Grant Samuel McCann, vergelijk andere trainers.



