Gil Lameiras vs Tiago Miguel Carvalho Margarido: de trainers naast elkaar

Filter:
18 - 121 Wedstrijden
44% - 34% Winstpercentage
1.44 - 1.25 Punten per wedstrijd
1.50 - 1.36 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Gil Lameiras sinds het seizoen 2025, van Tiago Miguel Carvalho Margarido sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Gil Lameiras Tiago Miguel Carvalho Margarido
Resultaten
18 Wedstrijden 121
8 Gewonnen 41
2 Gelijk 28
8 Verloren 52
44% Winstpercentage 34%
44% Verliespercentage 43%
1.44 Punten per wedstrijd 1.25
Goals
1.50 Goals voor per wedstrijd 1.36
1.44 Goals tegen per wedstrijd 1.33
0.06 Doelsaldo per wedstrijd 0.02
22% Clean sheets (%) 25%
33% Niet gescoord (%) 25%
44% Beide teams scoorden 55%
50% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
2.09 Punten per thuiswedstrijd 1.53
0.43 Punten per uitwedstrijd 0.93
64% Thuis gewonnen (%) 45%
14% Uit gewonnen (%) 21%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
3 Langste reeks zonder nederlaag 14

Gil Lameiras tegen Tiago Miguel Carvalho Margarido

1 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Gil Lameiras en Tiago Miguel Carvalho Margarido speelden 2 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Gil Lameiras, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Tiago Miguel Carvalho Margarido. De ploeg van Gil Lameiras scoorde 2 keer, die van Tiago Miguel Carvalho Margarido 3 keer.

Alle duels tussen Guimaraes en Nacional

Per club

Gil Lameiras
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guimaraes2025 - 2026 17 8-2-7 1.53
União Lamas2025 1 0-0-1 0.00
Tiago Miguel Carvalho Margarido
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Nacional2023 - 2026 103 32-26-45 1.18
Guimaraes2026 12 6-2-4 1.67
Varzim2022 3 2-0-1 2.00
Al-Ahli Jeddah2026 1 0-0-1 0.00
Rebordelo2025 1 0-0-1 0.00
Maritimo2025 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Gil Lameiras Tiago Miguel Carvalho Margarido
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 15 40% 1.33 67 21% 0.85
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 11 55% 1.82
Beker van Portugal 2 50% 1.50 8 38% 1.25

Seizoen per seizoen

Seizoen Gil Lameiras Tiago Miguel Carvalho Margarido
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Guimaraes 1 100% 3.00 Guimaraes Nacional 16 38% 1.38
2025 Guimaraes União Lamas 17 41% 1.35 Nacional Rebordelo 31 19% 0.77
2024 - - - Nacional 35 23% 0.89
2023 - - - Nacional 36 53% 1.89
2022 - - - Varzim 3 67% 2.00

Gil Lameiras vs Tiago Miguel Carvalho Margarido in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Gil Lameiras 18 wedstrijden die we bijhouden: 8 zeges, 2 gelijke spelen en 8 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Tiago Miguel Carvalho Margarido 121 wedstrijden die we bijhouden: 41 zeges, 28 gelijke spelen en 52 nederlagen, goed voor 1.25 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Gil Lameiras, alles over Tiago Miguel Carvalho Margarido, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook