Gi-Dong Kim vs Myung-Bo Hong: de trainers naast elkaar

Filter:
143 - 102 Wedstrijden
43% - 54% Winstpercentage
1.62 - 1.85 Punten per wedstrijd
1.50 - 1.72 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Gi-Dong Kim sinds het seizoen 2022, van Myung-Bo Hong sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Myung-Bo Hong.

Resultaten naast elkaar

Gi-Dong Kim Myung-Bo Hong
Resultaten
143 Wedstrijden 102
61 Gewonnen 55
48 Gelijk 24
34 Verloren 23
43% Winstpercentage 54%
24% Verliespercentage 23%
1.62 Punten per wedstrijd 1.85
Goals
1.50 Goals voor per wedstrijd 1.72
1.08 Goals tegen per wedstrijd 1.09
0.43 Doelsaldo per wedstrijd 0.63
34% Clean sheets (%) 39%
22% Niet gescoord (%) 19%
58% Beide teams scoorden 49%
46% Meer dan 2,5 goals 56%
Thuis en uit
1.81 Punten per thuiswedstrijd 2.10
1.44 Punten per uitwedstrijd 1.61
51% Thuis gewonnen (%) 61%
35% Uit gewonnen (%) 47%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
13 Langste reeks zonder nederlaag 12

Gi-Dong Kim tegen Myung-Bo Hong

0 Zeges
4 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Gi-Dong Kim en Myung-Bo Hong speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Gi-Dong Kim, 4 keer gelijk en 2 zeges voor Myung-Bo Hong. De ploeg van Gi-Dong Kim scoorde 7 keer, die van Myung-Bo Hong 9 keer.

Alle duels tussen FC Seoul en Ulsan Hyundai FC ยท Alle duels tussen Pohang Steelers en Ulsan Hyundai FC

Per club

Gi-Dong Kim
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Seoul2024 - 2026 97 42-29-26 1.60
Pohang Steelers2022 - 2023 46 19-19-8 1.65
Myung-Bo Hong
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ulsan Hyundai FC2022 - 2024 66 37-14-15 1.89
Zuid-Korea2025 - 2026 26 17-6-3 2.19
Hangzhou Greentown2016 10 1-4-5 0.70

In dezelfde competities

Competitie Gi-Dong Kim Myung-Bo Hong
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
K League 1 132 42% 1.58 59 58% 1.95
AFC Champions League 11 55% 2.00 7 43% 1.43

Seizoen per seizoen

Seizoen Gi-Dong Kim Myung-Bo Hong
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Seoul 31 65% 2.10 Zuid-Korea 20 65% 2.20
2025 FC Seoul 34 24% 1.15 Zuid-Korea 6 67% 2.17
2024 FC Seoul 32 44% 1.59 Ulsan Hyundai FC 17 47% 1.71
2023 Pohang Steelers 41 44% 1.73 Ulsan Hyundai FC 44 59% 1.95
2022 Pohang Steelers 5 20% 1.00 Ulsan Hyundai FC 5 60% 2.00
2016 - - - Hangzhou Greentown 10 10% 0.70

Gi-Dong Kim vs Myung-Bo Hong in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Gi-Dong Kim 143 wedstrijden die we bijhouden: 61 zeges, 48 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Myung-Bo Hong 102 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 24 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.85 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Gi-Dong Kim, alles over Myung-Bo Hong, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook