Gaizka Garitano Aguirre vs José Rojo Martín: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Gaizka Garitano Aguirre sinds het seizoen 2016, van José Rojo Martín sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Gaizka Garitano Aguirre. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van José Rojo Martín.
Resultaten naast elkaar
| Gaizka Garitano Aguirre | José Rojo Martín | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 116 | Wedstrijden | 59 |
| 39 | Gewonnen | 21 |
| 34 | Gelijk | 23 |
| 43 | Verloren | 15 |
| 34% | Winstpercentage | 36% |
| 37% | Verliespercentage | 25% |
| 1.30 | Punten per wedstrijd | 1.46 |
| Goals | ||
| 1.20 | Goals voor per wedstrijd | 1.34 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.08 |
| -0.03 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.25 |
| 33% | Clean sheets (%) | 27% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 27% |
| 48% | Beide teams scoorden | 58% |
| 46% | Meer dan 2,5 goals | 42% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.71 |
| 1.03 | Punten per uitwedstrijd | 1.23 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 43% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 4 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Gaizka Garitano Aguirre tegen José Rojo Martín
De ploegen van Gaizka Garitano Aguirre en José Rojo Martín speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Gaizka Garitano Aguirre, 2 keer gelijk en 0 zeges voor José Rojo Martín. De ploeg van Gaizka Garitano Aguirre scoorde 1 keer, die van José Rojo Martín 1 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cadiz2024 - 2025
|
45 | 18-14-13 | 1.51 |
Athletic Club2018
|
27 | 14-6-7 | 1.78 |
Deportivo La Coruna2016
|
20 | 4-5-11 | 0.85 |
Almeria2023
|
17 | 1-6-10 | 0.53 |
Eibar2022 - 2023
|
7 | 2-3-2 | 1.29 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Elche2018
|
33 | 11-13-9 | 1.39 |
Granada CF2024 - 2025
|
17 | 6-7-4 | 1.47 |
Villarreal2023
|
7 | 3-3-1 | 1.71 |
Valladolid2022
|
2 | 1-0-1 | 1.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Gaizka Garitano Aguirre | José Rojo Martín | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga 2 | 43 | 37% | 1.44 | 45 | 33% | 1.42 |
| La Liga | 59 | 27% | 1.10 | 6 | 33% | 1.50 |
| Copa del Rey | 8 | 63% | 1.88 | 6 | 67% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 33% | 1.50 | 2 | 0% | 0.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Gaizka Garitano Aguirre | José Rojo Martín | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 |
|
21 | 38% | 1.48 |
|
14 | 29% | 1.36 |
| 2024 |
|
24 | 42% | 1.54 |
|
3 | 67% | 2.00 |
| 2023 |
|
20 | 10% | 0.70 |
|
7 | 43% | 1.71 |
| 2022 |
|
4 | 25% | 1.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
27 | 52% | 1.78 |
|
33 | 33% | 1.39 |
| 2016 |
|
20 | 20% | 0.85 | - | - | - | |
Gaizka Garitano Aguirre vs José Rojo Martín in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Gaizka Garitano Aguirre 116 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 34 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde José Rojo Martín 59 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 23 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 1.46 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Gaizka Garitano Aguirre, alles over José Rojo Martín, vergelijk andere trainers.








