Gaizka Garitano Aguirre vs Luis Miguel Ramis Monfort: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Gaizka Garitano Aguirre. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Luis Miguel Ramis Monfort.
Resultaten naast elkaar
| Gaizka Garitano Aguirre | Luis Miguel Ramis Monfort | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 116 | Wedstrijden | 124 |
| 39 | Gewonnen | 50 |
| 34 | Gelijk | 32 |
| 43 | Verloren | 42 |
| 34% | Winstpercentage | 40% |
| 37% | Verliespercentage | 34% |
| 1.30 | Punten per wedstrijd | 1.47 |
| Goals | ||
| 1.20 | Goals voor per wedstrijd | 1.15 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.10 |
| -0.03 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.04 |
| 33% | Clean sheets (%) | 31% |
| 34% | Niet gescoord (%) | 31% |
| 48% | Beide teams scoorden | 46% |
| 46% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.60 | Punten per thuiswedstrijd | 1.78 |
| 1.03 | Punten per uitwedstrijd | 1.15 |
| 42% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 26% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 3 | Langste reeks zeges | 4 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Gaizka Garitano Aguirre tegen Luis Miguel Ramis Monfort
De ploegen van Gaizka Garitano Aguirre en Luis Miguel Ramis Monfort speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Gaizka Garitano Aguirre, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Luis Miguel Ramis Monfort. De ploeg van Gaizka Garitano Aguirre scoorde 4 keer, die van Luis Miguel Ramis Monfort 6 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cadiz2024 - 2025
|
45 | 18-14-13 | 1.51 |
Athletic Club2018
|
27 | 14-6-7 | 1.78 |
Deportivo La Coruna2016
|
20 | 4-5-11 | 0.85 |
Almeria2023
|
17 | 1-6-10 | 0.53 |
Eibar2022 - 2023
|
7 | 2-3-2 | 1.29 |
In dezelfde competities
| Competitie | Gaizka Garitano Aguirre | Luis Miguel Ramis Monfort | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| La Liga 2 | 43 | 37% | 1.44 | 110 | 40% | 1.48 |
| La Liga | 59 | 27% | 1.10 | 1 | 0% | 0.00 |
| Copa del Rey | 8 | 63% | 1.88 | 8 | 38% | 1.13 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 33% | 1.50 | 5 | 60% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Gaizka Garitano Aguirre | Luis Miguel Ramis Monfort | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2025 |
|
21 | 38% | 1.48 |
|
17 | 53% | 1.76 |
| 2024 |
|
24 | 42% | 1.54 |
|
30 | 37% | 1.33 |
| 2023 |
|
20 | 10% | 0.70 |
|
18 | 39% | 1.50 |
| 2022 |
|
4 | 25% | 1.00 |
|
2 | 50% | 1.50 |
| 2018 |
|
27 | 52% | 1.78 |
|
32 | 41% | 1.59 |
| 2017 | - | - | - |
|
12 | 17% | 0.75 | |
| 2016 |
|
20 | 20% | 0.85 |
|
12 | 58% | 1.83 |
Gaizka Garitano Aguirre vs Luis Miguel Ramis Monfort in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Gaizka Garitano Aguirre 116 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 34 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.30 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luis Miguel Ramis Monfort 124 wedstrijden die we bijhouden: 50 zeges, 32 gelijke spelen en 42 nederlagen, goed voor 1.47 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Gaizka Garitano Aguirre, alles over Luis Miguel Ramis Monfort, vergelijk andere trainers.









