Giovanni Christiaan van Bronckhorst vs John Stegeman: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Giovanni Christiaan van Bronckhorst. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024 hebben we geen wedstrijden van John Stegeman.
Resultaten naast elkaar
| Giovanni Christiaan van Bronckhorst | John Stegeman | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 154 | Wedstrijden | 130 |
| 93 | Gewonnen | 53 |
| 23 | Gelijk | 28 |
| 38 | Verloren | 49 |
| 60% | Winstpercentage | 41% |
| 25% | Verliespercentage | 38% |
| 1.96 | Punten per wedstrijd | 1.44 |
| Goals | ||
| 2.11 | Goals voor per wedstrijd | 1.55 |
| 1.09 | Goals tegen per wedstrijd | 1.59 |
| 1.02 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.04 |
| 36% | Clean sheets (%) | 20% |
| 16% | Niet gescoord (%) | 17% |
| 50% | Beide teams scoorden | 66% |
| 62% | Meer dan 2,5 goals | 65% |
| Thuis en uit | ||
| 2.33 | Punten per thuiswedstrijd | 1.85 |
| 1.55 | Punten per uitwedstrijd | 1.00 |
| 75% | Thuis gewonnen (%) | 55% |
| 44% | Uit gewonnen (%) | 25% |
| Reeksen | ||
| 9 | Langste reeks zeges | 5 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 7 |
Giovanni Christiaan van Bronckhorst tegen John Stegeman
De ploegen van Giovanni Christiaan van Bronckhorst en John Stegeman speelden 5 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Giovanni Christiaan van Bronckhorst, 0 keer gelijk en 0 zeges voor John Stegeman. De ploeg van Giovanni Christiaan van Bronckhorst scoorde 12 keer, die van John Stegeman 4 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Feyenoord2016 - 2026
|
124 | 75-18-31 | 1.96 |
Besiktas2024
|
21 | 12-4-5 | 1.90 |
Rangers2021 - 2023
|
9 | 6-1-2 | 2.11 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Heracles2016 - 2017
|
73 | 25-18-30 | 1.27 |
GO Ahead Eagles2018
|
38 | 19-6-13 | 1.66 |
Willem II2025 - 2026
|
19 | 9-4-6 | 1.63 |
In dezelfde competities
| Competitie | Giovanni Christiaan van Bronckhorst | John Stegeman | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Eredivisie | 99 | 65% | 2.09 | 67 | 33% | 1.22 |
| UEFA Europa League | 15 | 33% | 1.20 | 2 | 0% | 1.00 |
| KNVB Beker | 10 | 80% | 2.40 | 6 | 67% | 2.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 40% | 1.40 | 3 | 33% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Giovanni Christiaan van Bronckhorst | John Stegeman | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2025 | - | - | - |
|
18 | 50% | 1.72 | |
| 2024 |
|
21 | 57% | 1.90 | - | - | - | |
| 2023 |
|
3 | 0% | 0.33 | - | - | - | |
| 2022 |
|
2 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2021 |
|
4 | 100% | 3.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
35 | 49% | 1.66 |
|
38 | 50% | 1.66 |
| 2017 |
|
44 | 59% | 1.91 |
|
34 | 32% | 1.24 |
| 2016 |
|
44 | 70% | 2.23 |
|
39 | 36% | 1.31 |
Giovanni Christiaan van Bronckhorst vs John Stegeman in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Giovanni Christiaan van Bronckhorst 154 wedstrijden die we bijhouden: 93 zeges, 23 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.96 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde John Stegeman 130 wedstrijden die we bijhouden: 53 zeges, 28 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.44 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Giovanni Christiaan van Bronckhorst, alles over John Stegeman, vergelijk andere trainers.




