Giovanni Stroppa vs Paolo Vanoli: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Giovanni Stroppa sinds het seizoen 2017, van Paolo Vanoli sinds het seizoen 2021. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Giovanni Stroppa.
Resultaten naast elkaar
| Giovanni Stroppa | Paolo Vanoli | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 177 | Wedstrijden | 105 |
| 83 | Gewonnen | 44 |
| 46 | Gelijk | 29 |
| 48 | Verloren | 32 |
| 47% | Winstpercentage | 42% |
| 27% | Verliespercentage | 30% |
| 1.67 | Punten per wedstrijd | 1.53 |
| Goals | ||
| 1.70 | Goals voor per wedstrijd | 1.41 |
| 1.19 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.51 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.26 |
| 31% | Clean sheets (%) | 30% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 22% |
| 56% | Beide teams scoorden | 55% |
| 60% | Meer dan 2,5 goals | 50% |
| Thuis en uit | ||
| 1.82 | Punten per thuiswedstrijd | 1.79 |
| 1.51 | Punten per uitwedstrijd | 1.28 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 50% |
| 42% | Uit gewonnen (%) | 34% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Giovanni Stroppa tegen Paolo Vanoli
De ploegen van Giovanni Stroppa en Paolo Vanoli speelden 4 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Giovanni Stroppa, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Paolo Vanoli. De ploeg van Giovanni Stroppa scoorde 3 keer, die van Paolo Vanoli 5 keer.
Alle duels tussen Venezia en Fiorentina ยท Alle duels tussen Cremonese en Venezia
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cremonese2023 - 2024
|
56 | 27-17-12 | 1.75 |
Venezia2025 - 2026
|
48 | 26-10-12 | 1.83 |
Foggia2017
|
43 | 17-10-16 | 1.42 |
Crotone2018
|
29 | 13-8-8 | 1.62 |
Stade Brestois 292026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Venezia2022 - 2024
|
38 | 19-8-11 | 1.71 |
Torino2024
|
34 | 11-12-11 | 1.32 |
Fiorentina2025 - 2026
|
29 | 10-9-10 | 1.34 |
Spartak Moscow2021
|
4 | 4-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Giovanni Stroppa | Paolo Vanoli | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 155 | 47% | 1.70 | 35 | 51% | 1.74 |
| Serie A | 5 | 0% | 0.00 | 53 | 34% | 1.38 |
| Coppa Italia | 10 | 60% | 1.80 | 5 | 40% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 57% | 2.00 | 5 | 20% | 1.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Giovanni Stroppa | Paolo Vanoli | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
10 | 20% | 0.70 |
|
4 | 50% | 1.75 |
| 2025 |
|
39 | 62% | 2.10 |
|
25 | 32% | 1.28 |
| 2024 |
|
30 | 47% | 1.73 |
|
36 | 33% | 1.33 |
| 2023 |
|
26 | 50% | 1.77 |
|
35 | 51% | 1.77 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2021 | - | - | - |
|
4 | 100% | 3.00 | |
| 2018 |
|
29 | 45% | 1.62 | - | - | - | |
| 2017 |
|
43 | 40% | 1.42 | - | - | - | |
Giovanni Stroppa vs Paolo Vanoli in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Giovanni Stroppa 177 wedstrijden die we bijhouden: 83 zeges, 46 gelijke spelen en 48 nederlagen, goed voor 1.67 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2021 leidde Paolo Vanoli 105 wedstrijden die we bijhouden: 44 zeges, 29 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.53 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Giovanni Stroppa, alles over Paolo Vanoli, vergelijk andere trainers.






