Giovanni Stroppa vs Nicola Antonio Calabro: de trainers naast elkaar

Filter:
178 - 61 Wedstrijden
47% - 30% Winstpercentage
1.66 - 1.21 Punten per wedstrijd
1.70 - 1.16 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Giovanni Stroppa sinds het seizoen 2017, van Nicola Antonio Calabro sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Giovanni Stroppa.

Resultaten naast elkaar

Giovanni Stroppa Nicola Antonio Calabro
Resultaten
178 Wedstrijden 61
83 Gewonnen 18
46 Gelijk 20
49 Verloren 23
47% Winstpercentage 30%
28% Verliespercentage 38%
1.66 Punten per wedstrijd 1.21
Goals
1.70 Goals voor per wedstrijd 1.16
1.20 Goals tegen per wedstrijd 1.30
0.50 Doelsaldo per wedstrijd -0.13
31% Clean sheets (%) 31%
18% Niet gescoord (%) 36%
57% Beide teams scoorden 44%
61% Meer dan 2,5 goals 46%
Thuis en uit
1.82 Punten per thuiswedstrijd 1.61
1.49 Punten per uitwedstrijd 0.80
52% Thuis gewonnen (%) 42%
42% Uit gewonnen (%) 17%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 4
14 Langste reeks zonder nederlaag 8

Giovanni Stroppa tegen Nicola Antonio Calabro

2 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Giovanni Stroppa en Nicola Antonio Calabro speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Giovanni Stroppa, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Nicola Antonio Calabro. De ploeg van Giovanni Stroppa scoorde 7 keer, die van Nicola Antonio Calabro 6 keer.

Alle duels tussen Venezia en Carrarese ยท Alle duels tussen Cremonese en Carrarese

Per club

Giovanni Stroppa
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cremonese2023 - 2024 56 27-17-12 1.75
Venezia2025 - 2026 49 26-10-13 1.80
Foggia2017 43 17-10-16 1.42
Crotone2018 29 13-8-8 1.62
Stade Brestois 292026 1 0-1-0 1.00
Nicola Antonio Calabro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Carrarese2024 - 2026 60 18-20-22 1.23
Padova2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Giovanni Stroppa Nicola Antonio Calabro
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 155 47% 1.70 57 30% 1.25
Coppa Italia 10 60% 1.80 1 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 57% 2.00 3 33% 1.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Giovanni Stroppa Nicola Antonio Calabro
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Venezia Stade Brestois 29 11 18% 0.64 Carrarese Padova 3 33% 1.00
2025 Venezia 39 62% 2.10 Carrarese 34 29% 1.24
2024 Cremonese 30 47% 1.73 Carrarese 24 29% 1.21
2023 Cremonese 26 50% 1.77 - - -
2018 Crotone 29 45% 1.62 - - -
2017 Foggia 43 40% 1.42 - - -

Giovanni Stroppa vs Nicola Antonio Calabro in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Giovanni Stroppa 178 wedstrijden die we bijhouden: 83 zeges, 46 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Nicola Antonio Calabro 61 wedstrijden die we bijhouden: 18 zeges, 20 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Giovanni Stroppa, alles over Nicola Antonio Calabro, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook