Giovanni Stroppa vs Luca D'Angelo: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Giovanni Stroppa sinds het seizoen 2017, van Luca D'Angelo sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Giovanni Stroppa. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Luca D'Angelo.
Resultaten naast elkaar
| Giovanni Stroppa | Luca D'Angelo | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 178 | Wedstrijden | 67 |
| 83 | Gewonnen | 22 |
| 46 | Gelijk | 27 |
| 49 | Verloren | 18 |
| 47% | Winstpercentage | 33% |
| 28% | Verliespercentage | 27% |
| 1.66 | Punten per wedstrijd | 1.39 |
| Goals | ||
| 1.70 | Goals voor per wedstrijd | 1.25 |
| 1.20 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.50 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.10 |
| 31% | Clean sheets (%) | 33% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 31% |
| 57% | Beide teams scoorden | 51% |
| 61% | Meer dan 2,5 goals | 37% |
| Thuis en uit | ||
| 1.82 | Punten per thuiswedstrijd | 1.76 |
| 1.49 | Punten per uitwedstrijd | 1.03 |
| 52% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 42% | Uit gewonnen (%) | 18% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 2 |
| 14 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Giovanni Stroppa tegen Luca D'Angelo
De ploegen van Giovanni Stroppa en Luca D'Angelo speelden 6 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Giovanni Stroppa, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Luca D'Angelo. De ploeg van Giovanni Stroppa scoorde 10 keer, die van Luca D'Angelo 5 keer.
Alle duels tussen Venezia en Spezia ยท Alle duels tussen Cremonese en Spezia
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Cremonese2023 - 2024
|
56 | 27-17-12 | 1.75 |
Venezia2025 - 2026
|
49 | 26-10-13 | 1.80 |
Foggia2017
|
43 | 17-10-16 | 1.42 |
Crotone2018
|
29 | 13-8-8 | 1.62 |
Stade Brestois 292026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Spezia2023 - 2025
|
62 | 20-25-17 | 1.37 |
Pisa2018
|
4 | 1-2-1 | 1.25 |
Bassano Virtus2016
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Giovanni Stroppa | Luca D'Angelo | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 155 | 47% | 1.70 | 61 | 33% | 1.39 |
| Coppa Italia | 10 | 60% | 1.80 | 5 | 40% | 1.60 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 7 | 57% | 2.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Giovanni Stroppa | Luca D'Angelo | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
11 | 18% | 0.64 | - | - | - | |
| 2025 |
|
39 | 62% | 2.10 |
|
9 | 22% | 1.00 |
| 2024 |
|
30 | 47% | 1.73 |
|
35 | 37% | 1.51 |
| 2023 |
|
26 | 50% | 1.77 |
|
18 | 28% | 1.28 |
| 2018 |
|
29 | 45% | 1.62 |
|
4 | 25% | 1.25 |
| 2017 |
|
43 | 40% | 1.42 | - | - | - | |
| 2016 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
Giovanni Stroppa vs Luca D'Angelo in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Giovanni Stroppa 178 wedstrijden die we bijhouden: 83 zeges, 46 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Luca D'Angelo 67 wedstrijden die we bijhouden: 22 zeges, 27 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Giovanni Stroppa, alles over Luca D'Angelo, vergelijk andere trainers.






