Gerardo Seoane Castro vs Peter Zeidler: de trainers naast elkaar

Filter:
118 - 158 Wedstrijden
51% - 40% Winstpercentage
1.70 - 1.37 Punten per wedstrijd
1.88 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Gerardo Seoane Castro sinds het seizoen 2017, van Peter Zeidler sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van Gerardo Seoane Castro. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Peter Zeidler.

Resultaten naast elkaar

Gerardo Seoane Castro Peter Zeidler
Resultaten
118 Wedstrijden 158
60 Gewonnen 63
21 Gelijk 28
37 Verloren 67
51% Winstpercentage 40%
31% Verliespercentage 42%
1.70 Punten per wedstrijd 1.37
Goals
1.88 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.37 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.51 Doelsaldo per wedstrijd 0.08
26% Clean sheets (%) 23%
16% Niet gescoord (%) 22%
60% Beide teams scoorden 59%
64% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.84 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.56 Punten per uitwedstrijd 1.10
56% Thuis gewonnen (%) 51%
46% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
13 Langste reeks zeges 5
13 Langste reeks zonder nederlaag 9

Gerardo Seoane Castro tegen Peter Zeidler

4 Zeges
0 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Gerardo Seoane Castro en Peter Zeidler speelden 5 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Gerardo Seoane Castro, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Peter Zeidler. De ploeg van Gerardo Seoane Castro scoorde 11 keer, die van Peter Zeidler 8 keer.

Alle duels tussen Borussia Monchengladbach en VfL BOCHUM ยท Alle duels tussen BSC Young Boys en FC ST. Gallen

Per club

Gerardo Seoane Castro
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Borussia Monchengladbach2023 - 2024 64 22-14-28 1.25
BSC Young Boys2018 - 2026 38 29-3-6 2.37
FC Luzern2017 16 9-4-3 1.94
Peter Zeidler
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC ST. Gallen2018 - 2024 78 30-15-33 1.35
Sochaux2017 32 11-8-13 1.28
FC Sion2016 24 12-3-9 1.63
Lausanne2025 17 9-2-6 1.71
VfL BOCHUM2024 7 1-0-6 0.43

In dezelfde competities

Competitie Gerardo Seoane Castro Peter Zeidler
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 49 76% 2.39 101 41% 1.41
1. Bundesliga 56 27% 1.05 5 0% 0.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 4 75% 2.25 11 45% 1.45
DFB Pokal 4 100% 3.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Gerardo Seoane Castro Peter Zeidler
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 BSC Young Boys 1 100% 3.00 - - -
2025 - - - Lausanne 17 53% 1.71
2024 Borussia Monchengladbach 33 39% 1.33 VfL BOCHUM FC ST. Gallen 9 22% 0.67
2023 Borussia Monchengladbach 31 29% 1.16 FC ST. Gallen 41 39% 1.37
2018 BSC Young Boys 37 76% 2.35 FC ST. Gallen 35 37% 1.31
2017 FC Luzern 16 56% 1.94 Sochaux 32 34% 1.28
2016 - - - FC Sion 24 50% 1.63

Gerardo Seoane Castro vs Peter Zeidler in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Gerardo Seoane Castro 118 wedstrijden die we bijhouden: 60 zeges, 21 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Zeidler 158 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 28 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Gerardo Seoane Castro, alles over Peter Zeidler, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook