Geiner Segura Mora vs José Antonio Giacone Garita: de trainers naast elkaar

Filter:
Geiner Segura Mora Costa Rica · 52 jaar Perez Zeledon
vs
148 - 191 Wedstrijden
33% - 41% Winstpercentage
1.24 - 1.49 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.44 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2023 hebben we geen wedstrijden van José Antonio Giacone Garita.

Resultaten naast elkaar

Geiner Segura Mora José Antonio Giacone Garita
Resultaten
148 Wedstrijden 191
49 Gewonnen 78
37 Gelijk 50
62 Verloren 63
33% Winstpercentage 41%
42% Verliespercentage 33%
1.24 Punten per wedstrijd 1.49
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.44
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.16 Doelsaldo per wedstrijd 0.16
22% Clean sheets (%) 27%
29% Niet gescoord (%) 24%
55% Beide teams scoorden 57%
51% Meer dan 2,5 goals 54%
Thuis en uit
1.73 Punten per thuiswedstrijd 1.97
0.70 Punten per uitwedstrijd 1.01
49% Thuis gewonnen (%) 57%
16% Uit gewonnen (%) 25%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 12

Geiner Segura Mora tegen José Antonio Giacone Garita

4 Zeges
5 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Geiner Segura Mora en José Antonio Giacone Garita speelden 13 keer tegen elkaar: 4 zeges voor Geiner Segura Mora, 5 keer gelijk en 4 zeges voor José Antonio Giacone Garita. De ploeg van Geiner Segura Mora scoorde 11 keer, die van José Antonio Giacone Garita 13 keer.

Alle duels tussen CS Herediano en Sporting San Jose · Alle duels tussen CS Cartagines en Sporting San Jose · Alle duels tussen Guadalupe FC en CS Herediano

Per club

Geiner Segura Mora
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Cartagines2020 - 2022 54 24-12-18 1.56
Guadalupe FC2017 - 2019 45 14-14-17 1.24
Perez Zeledon2023 23 5-6-12 0.91
Puntarenas FC2022 - 2023 12 2-2-8 0.67
San Carlos2016 8 1-2-5 0.63
CS Herediano2022 6 3-1-2 1.67
José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sporting San Jose2020 - 2022 85 30-21-34 1.31
Perez Zeledon2016 - 2019 40 19-9-12 1.65
CS Herediano2019 33 16-11-6 1.79
Deportivo Saprissa2024 - 2025 19 10-4-5 1.79
ADR Jicaral2020 7 1-4-2 1.00
LD Alajuelense2016 7 2-1-4 1.00

In dezelfde competities

Competitie Geiner Segura Mora José Antonio Giacone Garita
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera División Costa Rica 148 33% 1.24 190 41% 1.48

Seizoen per seizoen

Seizoen Geiner Segura Mora José Antonio Giacone Garita
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2025 - - - Deportivo Saprissa 1 100% 3.00
2024 - - - Deportivo Saprissa 18 50% 1.72
2023 Perez Zeledon Puntarenas FC 25 20% 0.88 - - -
2022 CS Cartagines Puntarenas FC 29 31% 1.10 Sporting San Jose 35 40% 1.46
2021 CS Cartagines 40 48% 1.65 Sporting San Jose 32 31% 1.19
2020 CS Cartagines 1 100% 3.00 Sporting San Jose ADR Jicaral 25 28% 1.16
2019 Guadalupe FC 37 30% 1.22 CS Herediano Perez Zeledon 43 47% 1.67
2018 Guadalupe FC 5 60% 2.00 Perez Zeledon 6 67% 2.00
2017 Guadalupe FC 3 0% 0.33 Perez Zeledon 13 62% 2.15
2016 San Carlos 8 13% 0.63 Perez Zeledon LD Alajuelense 18 28% 1.11

Geiner Segura Mora vs José Antonio Giacone Garita in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Geiner Segura Mora 148 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 37 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde José Antonio Giacone Garita 191 wedstrijden die we bijhouden: 78 zeges, 50 gelijke spelen en 63 nederlagen, goed voor 1.49 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Geiner Segura Mora, alles over José Antonio Giacone Garita, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook