Geiner Segura Mora vs J. Campos: de trainers naast elkaar

Filter:
148 - 153 Wedstrijden
33% - 48% Winstpercentage
1.24 - 1.70 Punten per wedstrijd
1.25 - 1.45 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit het seizoen 2017 hebben we geen wedstrijden van J. Campos.

Resultaten naast elkaar

Geiner Segura Mora J. Campos
Resultaten
148 Wedstrijden 153
49 Gewonnen 73
37 Gelijk 41
62 Verloren 39
33% Winstpercentage 48%
42% Verliespercentage 25%
1.24 Punten per wedstrijd 1.70
Goals
1.25 Goals voor per wedstrijd 1.45
1.41 Goals tegen per wedstrijd 1.04
-0.16 Doelsaldo per wedstrijd 0.41
22% Clean sheets (%) 36%
29% Niet gescoord (%) 20%
55% Beide teams scoorden 49%
51% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.73 Punten per thuiswedstrijd 1.94
0.70 Punten per uitwedstrijd 1.46
49% Thuis gewonnen (%) 56%
16% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 5
7 Langste reeks zonder nederlaag 14

Geiner Segura Mora tegen J. Campos

3 Zeges
2 Gelijk
6 Zeges

De ploegen van Geiner Segura Mora en J. Campos speelden 11 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Geiner Segura Mora, 2 keer gelijk en 6 zeges voor J. Campos. De ploeg van Geiner Segura Mora scoorde 12 keer, die van J. Campos 17 keer.

Alle duels tussen Perez Zeledon en CS Herediano 路 Alle duels tussen Puntarenas FC en CS Herediano 路 Alle duels tussen Puntarenas FC en Deportivo Saprissa

Per club

Geiner Segura Mora
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Cartagines2020 - 2022 54 24-12-18 1.56
Guadalupe FC2017 - 2019 45 14-14-17 1.24
Perez Zeledon2023 23 5-6-12 0.91
Puntarenas FC2022 - 2023 12 2-2-8 0.67
San Carlos2016 8 1-2-5 0.63
CS Herediano2022 6 3-1-2 1.67
J. Campos
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CS Herediano2021 - 2023 46 25-9-12 1.83
Deportivo Saprissa2021 - 2022 44 26-9-9 1.98
CS Cartagines2016 21 8-9-4 1.57
ADR Jicaral2019 20 6-6-8 1.20
San Carlos2020 17 7-6-4 1.59
Blooming2018 5 1-2-2 1.00

In dezelfde competities

Competitie Geiner Segura Mora J. Campos
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Primera Divisi贸n Costa Rica 148 33% 1.24 148 49% 1.72

Seizoen per seizoen

Seizoen Geiner Segura Mora J. Campos
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2023 Perez Zeledon Puntarenas FC 25 20% 0.88 CS Herediano 20 60% 2.00
2022 CS Cartagines Puntarenas FC 29 31% 1.10 Deportivo Saprissa CS Herediano 40 58% 1.93
2021 CS Cartagines 40 48% 1.65 CS Herediano Deportivo Saprissa 30 53% 1.80
2020 CS Cartagines 1 100% 3.00 San Carlos 17 41% 1.59
2019 Guadalupe FC 37 30% 1.22 ADR Jicaral 20 30% 1.20
2018 Guadalupe FC 5 60% 2.00 Blooming 5 20% 1.00
2017 Guadalupe FC 3 0% 0.33 - - -
2016 San Carlos 8 13% 0.63 CS Cartagines 21 38% 1.57

Geiner Segura Mora vs J. Campos in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Geiner Segura Mora 148 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 37 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Campos 153 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 41 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.70 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Geiner Segura Mora, alles over J. Campos, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook