Graham Stephen Potter vs Thomas Frank: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Graham Stephen Potter sinds het seizoen 2016, van Thomas Frank sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Graham Stephen Potter | Thomas Frank | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 141 | Wedstrijden | 133 |
| 59 | Gewonnen | 43 |
| 32 | Gelijk | 35 |
| 50 | Verloren | 55 |
| 42% | Winstpercentage | 32% |
| 35% | Verliespercentage | 41% |
| 1.48 | Punten per wedstrijd | 1.23 |
| Goals | ||
| 1.51 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 1.28 | Goals tegen per wedstrijd | 1.53 |
| 0.23 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 28% | Clean sheets (%) | 22% |
| 24% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 52% | Beide teams scoorden | 61% |
| 54% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.87 | Punten per thuiswedstrijd | 1.49 |
| 1.14 | Punten per uitwedstrijd | 0.97 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 40% |
| 30% | Uit gewonnen (%) | 24% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 8 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Graham Stephen Potter tegen Thomas Frank
De ploegen van Graham Stephen Potter en Thomas Frank speelden 4 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Graham Stephen Potter, 0 keer gelijk en 1 zeges voor Thomas Frank. De ploeg van Graham Stephen Potter scoorde 10 keer, die van Thomas Frank 4 keer.
Alle duels tussen West Ham United en Brentford ยท Alle duels tussen Swansea en Brentford
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ostersunds FK2016 - 2018
|
64 | 29-16-19 | 1.61 |
Swansea2018
|
43 | 20-8-15 | 1.58 |
West Ham United2024 - 2025
|
20 | 5-5-10 | 1.00 |
Zweden2026
|
10 | 4-3-3 | 1.50 |
Chelsea2022
|
4 | 1-0-3 | 0.75 |
In dezelfde competities
| Competitie | Graham Stephen Potter | Thomas Frank | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Premier League | 18 | 28% | 1.11 | 76 | 34% | 1.25 |
| Championship | 39 | 44% | 1.51 | 33 | 36% | 1.30 |
| FA Cup | 6 | 50% | 1.50 | 8 | 25% | 1.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 0.00 | 10 | 20% | 1.30 |
| EFL Carabao Cup | 1 | 0% | 0.00 | 6 | 17% | 0.83 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Graham Stephen Potter | Thomas Frank | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
10 | 40% | 1.50 | - | - | - | |
| 2025 |
|
1 | 0% | 0.00 |
|
6 | 33% | 1.33 |
| 2024 |
|
19 | 26% | 1.05 |
|
45 | 38% | 1.40 |
| 2023 | - | - | - |
|
44 | 23% | 0.98 | |
| 2022 |
|
4 | 25% | 0.75 |
|
1 | 0% | 0.00 |
| 2018 |
|
52 | 44% | 1.52 |
|
37 | 38% | 1.35 |
| 2017 |
|
42 | 50% | 1.79 | - | - | - | |
| 2016 |
|
13 | 38% | 1.31 | - | - | - | |
Graham Stephen Potter vs Thomas Frank in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Graham Stephen Potter 141 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 32 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Thomas Frank 133 wedstrijden die we bijhouden: 43 zeges, 35 gelijke spelen en 55 nederlagen, goed voor 1.23 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Graham Stephen Potter, alles over Thomas Frank, vergelijk andere trainers.





