Graham Stephen Potter vs J. Gustafsson: de trainers naast elkaar

Filter:
141 - 166 Wedstrijden
42% - 48% Winstpercentage
1.48 - 1.64 Punten per wedstrijd
1.51 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Graham Stephen Potter J. Gustafsson
Resultaten
141 Wedstrijden 166
59 Gewonnen 80
32 Gelijk 33
50 Verloren 53
42% Winstpercentage 48%
35% Verliespercentage 32%
1.48 Punten per wedstrijd 1.64
Goals
1.51 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.28 Goals tegen per wedstrijd 1.28
0.23 Doelsaldo per wedstrijd 0.33
28% Clean sheets (%) 29%
24% Niet gescoord (%) 23%
52% Beide teams scoorden 53%
54% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.87 Punten per thuiswedstrijd 1.82
1.14 Punten per uitwedstrijd 1.46
55% Thuis gewonnen (%) 56%
30% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
8 Langste reeks zonder nederlaag 21

Graham Stephen Potter tegen J. Gustafsson

2 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Graham Stephen Potter en J. Gustafsson speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Graham Stephen Potter, 1 keer gelijk en 2 zeges voor J. Gustafsson. De ploeg van Graham Stephen Potter scoorde 6 keer, die van J. Gustafsson 7 keer.

Alle duels tussen Ostersunds FK en IFK Norrkoping

Per club

Graham Stephen Potter
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ostersunds FK2016 - 2018 64 29-16-19 1.61
Swansea2018 43 20-8-15 1.58
West Ham United2024 - 2025 20 5-5-10 1.00
Zweden2026 10 4-3-3 1.50
Chelsea2022 4 1-0-3 0.75
J. Gustafsson
Clubs Wed. W-G-V Ptn
IFK Norrkoping2016 - 2018 72 40-16-16 1.89
Pogon Szczecin2022 - 2024 46 26-7-13 1.85
BK Hacken2025 - 2026 34 13-7-14 1.35
Al-Fateh2024 - 2025 14 1-3-10 0.43

In dezelfde competities

Competitie Graham Stephen Potter J. Gustafsson
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Allsvenskan 51 41% 1.51 92 49% 1.70
UEFA Europa League 13 62% 2.00 7 57% 1.71
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 0.00 5 100% 3.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Graham Stephen Potter J. Gustafsson
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Zweden 10 40% 1.50 BK Hacken 1 100% 3.00
2025 West Ham United 1 0% 0.00 BK Hacken Al-Fateh 34 35% 1.26
2024 West Ham United 19 26% 1.05 Al-Fateh Pogon Szczecin 17 18% 0.76
2023 - - - Pogon Szczecin 40 60% 1.93
2022 Chelsea 4 25% 0.75 Pogon Szczecin 2 0% 0.50
2018 Swansea Ostersunds FK 52 44% 1.52 IFK Norrkoping 26 65% 2.23
2017 Ostersunds FK 42 50% 1.79 IFK Norrkoping 29 45% 1.55
2016 Ostersunds FK 13 38% 1.31 IFK Norrkoping 17 59% 1.94

Graham Stephen Potter vs J. Gustafsson in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Graham Stephen Potter 141 wedstrijden die we bijhouden: 59 zeges, 32 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.48 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde J. Gustafsson 166 wedstrijden die we bijhouden: 80 zeges, 33 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.64 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Graham Stephen Potter, alles over J. Gustafsson, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook