Garry Alan Monk vs Lee David Johnson: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Garry Alan Monk. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Lee David Johnson.
Resultaten naast elkaar
| Garry Alan Monk | Lee David Johnson | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 171 | Wedstrijden | 202 |
| 62 | Gewonnen | 76 |
| 44 | Gelijk | 48 |
| 65 | Verloren | 78 |
| 36% | Winstpercentage | 38% |
| 38% | Verliespercentage | 39% |
| 1.35 | Punten per wedstrijd | 1.37 |
| Goals | ||
| 1.25 | Goals voor per wedstrijd | 1.42 |
| 1.29 | Goals tegen per wedstrijd | 1.40 |
| -0.04 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 29% | Clean sheets (%) | 24% |
| 29% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 48% | Beide teams scoorden | 54% |
| 44% | Meer dan 2,5 goals | 55% |
| Thuis en uit | ||
| 1.63 | Punten per thuiswedstrijd | 1.50 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.23 |
| 45% | Thuis gewonnen (%) | 44% |
| 28% | Uit gewonnen (%) | 32% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 12 |
Garry Alan Monk tegen Lee David Johnson
De ploegen van Garry Alan Monk en Lee David Johnson speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Garry Alan Monk, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Lee David Johnson. De ploeg van Garry Alan Monk scoorde 6 keer, die van Lee David Johnson 9 keer.
Alle duels tussen Birmingham en Bristol City ยท Alle duels tussen Middlesbrough en Bristol City ยท Alle duels tussen Leeds en Bristol City
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Birmingham2017 - 2018
|
54 | 19-18-17 | 1.39 |
Leeds2016
|
48 | 24-10-14 | 1.71 |
Cambridge United2023 - 2024
|
45 | 8-12-25 | 0.80 |
Middlesbrough2017
|
24 | 11-4-9 | 1.54 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Bristol City2016 - 2018
|
145 | 57-35-53 | 1.42 |
Lommel SK2024 - 2025
|
20 | 7-4-9 | 1.25 |
Fleetwood Town2023
|
20 | 6-5-9 | 1.15 |
Hibernian2022 - 2023
|
17 | 6-4-7 | 1.29 |
In dezelfde competities
| Competitie | Garry Alan Monk | Lee David Johnson | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 117 | 43% | 1.54 | 131 | 37% | 1.39 |
| League One | 39 | 15% | 0.74 | 15 | 27% | 1.07 |
| EFL Carabao Cup | 8 | 38% | 1.38 | 8 | 63% | 1.88 |
| FA Cup | 3 | 67% | 2.00 | 8 | 50% | 1.50 |
| EFL Trophy | 4 | 25% | 1.00 | 3 | 33% | 1.33 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Garry Alan Monk | Lee David Johnson | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 | - | - | - |
|
15 | 33% | 1.27 | |
| 2024 |
|
34 | 18% | 0.76 |
|
5 | 40% | 1.20 |
| 2023 |
|
11 | 18% | 0.91 |
|
28 | 32% | 1.18 |
| 2022 | - | - | - |
|
9 | 33% | 1.33 | |
| 2018 |
|
43 | 33% | 1.37 |
|
45 | 42% | 1.51 |
| 2017 |
|
35 | 46% | 1.51 |
|
51 | 39% | 1.49 |
| 2016 |
|
48 | 50% | 1.71 |
|
49 | 37% | 1.27 |
Garry Alan Monk vs Lee David Johnson in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Garry Alan Monk 171 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 44 gelijke spelen en 65 nederlagen, goed voor 1.35 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Lee David Johnson 202 wedstrijden die we bijhouden: 76 zeges, 48 gelijke spelen en 78 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Garry Alan Monk, alles over Lee David Johnson, vergelijk andere trainers.



