G. Hagi vs V. Miriuță: de trainers naast elkaar

Filter:
193 - 98 Wedstrijden
44% - 32% Winstpercentage
1.57 - 1.26 Punten per wedstrijd
1.30 - 1.12 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van G. Hagi. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2025 hebben we geen wedstrijden van V. Miriuță.

Resultaten naast elkaar

G. Hagi V. Miriuță
Resultaten
193 Wedstrijden 98
85 Gewonnen 31
48 Gelijk 30
60 Verloren 37
44% Winstpercentage 32%
31% Verliespercentage 38%
1.57 Punten per wedstrijd 1.26
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 1.12
1.11 Goals tegen per wedstrijd 1.21
0.18 Doelsaldo per wedstrijd -0.09
33% Clean sheets (%) 27%
30% Niet gescoord (%) 36%
48% Beide teams scoorden 48%
45% Meer dan 2,5 goals 41%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.36
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.15
54% Thuis gewonnen (%) 34%
35% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 4
9 Langste reeks zonder nederlaag 10

G. Hagi tegen V. Miriuță

4 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van G. Hagi en V. Miriuță speelden 8 keer tegen elkaar: 4 zeges voor G. Hagi, 2 keer gelijk en 2 zeges voor V. Miriuță. De ploeg van G. Hagi scoorde 9 keer, die van V. Miriuță 4 keer.

Alle duels tussen Farul Constanta en Politehnica Iasi · Alle duels tussen Viitorul Constanta en AFC Hermannstadt · Alle duels tussen Viitorul Constanta en Dinamo Bucuresti

Per club

G. Hagi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Viitorul Constanta2016 - 2018 107 50-24-33 1.63
Farul Constanta2022 - 2024 86 35-24-27 1.50
V. Miriuță
Clubs Wed. W-G-V Ptn
CFR 1907 Cluj2016 35 16-9-10 1.63
AFC Hermannstadt2018 23 5-7-11 0.96
Politehnica Iasi2024 - 2026 17 4-7-6 1.12
Dinamo Bucuresti2017 15 5-5-5 1.33
Concordia2017 8 1-2-5 0.63

In dezelfde competities

Competitie G. Hagi V. Miriuță
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 174 44% 1.57 97 32% 1.27
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.00 1 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen G. Hagi V. Miriuță
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Politehnica Iasi 1 0% 0.00
2024 Farul Constanta 37 30% 1.27 Politehnica Iasi 16 25% 1.19
2023 Farul Constanta 40 48% 1.60 - - -
2022 Farul Constanta 9 56% 2.00 - - -
2018 Viitorul Constanta 35 46% 1.60 AFC Hermannstadt 23 22% 0.96
2017 Viitorul Constanta 36 42% 1.50 Dinamo Bucuresti Concordia 23 26% 1.09
2016 Viitorul Constanta 36 53% 1.78 CFR 1907 Cluj 35 46% 1.63

G. Hagi vs V. Miriuță in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde G. Hagi 193 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 48 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde V. Miriuță 98 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 30 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over G. Hagi, alles over V. Miriuță, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook