G. Hagi vs Ilias Charalampous: de trainers naast elkaar

Filter:
vs
Ilias Charalampous Cyprus ยท 46 jaar FCSB
193 - 95 Wedstrijden
44% - 52% Winstpercentage
1.57 - 1.81 Punten per wedstrijd
1.30 - 1.48 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van G. Hagi sinds het seizoen 2016, van Ilias Charalampous sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van G. Hagi. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Ilias Charalampous.

Resultaten naast elkaar

G. Hagi Ilias Charalampous
Resultaten
193 Wedstrijden 95
85 Gewonnen 49
48 Gelijk 25
60 Verloren 21
44% Winstpercentage 52%
31% Verliespercentage 22%
1.57 Punten per wedstrijd 1.81
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 1.48
1.11 Goals tegen per wedstrijd 1.06
0.18 Doelsaldo per wedstrijd 0.42
33% Clean sheets (%) 36%
30% Niet gescoord (%) 23%
48% Beide teams scoorden 49%
45% Meer dan 2,5 goals 48%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.80
54% Thuis gewonnen (%) 52%
35% Uit gewonnen (%) 51%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 11

G. Hagi tegen Ilias Charalampous

0 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van G. Hagi en Ilias Charalampous speelden 5 keer tegen elkaar: 0 zeges voor G. Hagi, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Ilias Charalampous. De ploeg van G. Hagi scoorde 5 keer, die van Ilias Charalampous 8 keer.

Alle duels tussen Farul Constanta en FCSB

Per club

G. Hagi
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Viitorul Constanta2016 - 2018 107 50-24-33 1.63
Farul Constanta2022 - 2024 86 35-24-27 1.50
Ilias Charalampous
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FCSB2023 - 2025 91 48-24-19 1.85
Cyprus2018 3 1-1-1 1.33
Levadiakos2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie G. Hagi Ilias Charalampous
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Roemeense Liga 1 174 44% 1.57 65 54% 1.92
UEFA Europa League 7 14% 0.71 19 47% 1.58
UEFA Champions League 4 50% 1.50 4 50% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 3 33% 1.00 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen G. Hagi Ilias Charalampous
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Levadiakos 1 0% 0.00
2025 - - - FCSB 13 54% 1.69
2024 Farul Constanta 37 30% 1.27 FCSB 55 53% 1.89
2023 Farul Constanta 40 48% 1.60 FCSB 23 52% 1.83
2022 Farul Constanta 9 56% 2.00 - - -
2018 Viitorul Constanta 35 46% 1.60 Cyprus 3 33% 1.33
2017 Viitorul Constanta 36 42% 1.50 - - -
2016 Viitorul Constanta 36 53% 1.78 - - -

G. Hagi vs Ilias Charalampous in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde G. Hagi 193 wedstrijden die we bijhouden: 85 zeges, 48 gelijke spelen en 60 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Ilias Charalampous 95 wedstrijden die we bijhouden: 49 zeges, 25 gelijke spelen en 21 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over G. Hagi, alles over Ilias Charalampous, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook