Giorgio Gorgone vs Paolo Bianco: de trainers naast elkaar

Filter:
Giorgio Gorgone Italy · 50 jaar Pescara
vs
Paolo Bianco Italy · 49 jaar Monza
31 - 84 Wedstrijden
13% - 42% Winstpercentage
0.68 - 1.57 Punten per wedstrijd
1.13 - 1.38 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Giorgio Gorgone sinds het seizoen 2025, van Paolo Bianco sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Giorgio Gorgone Paolo Bianco
Resultaten
31 Wedstrijden 84
4 Gewonnen 35
9 Gelijk 27
18 Verloren 22
13% Winstpercentage 42%
58% Verliespercentage 26%
0.68 Punten per wedstrijd 1.57
Goals
1.13 Goals voor per wedstrijd 1.38
1.84 Goals tegen per wedstrijd 1.17
-0.71 Doelsaldo per wedstrijd 0.21
13% Clean sheets (%) 31%
26% Niet gescoord (%) 20%
65% Beide teams scoorden 55%
65% Meer dan 2,5 goals 49%
Thuis en uit
1.00 Punten per thuiswedstrijd 1.71
0.44 Punten per uitwedstrijd 1.44
23% Thuis gewonnen (%) 49%
6% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
1 Langste reeks zeges 7
4 Langste reeks zonder nederlaag 10

Giorgio Gorgone tegen Paolo Bianco

0 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Giorgio Gorgone en Paolo Bianco speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Giorgio Gorgone, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Paolo Bianco. De ploeg van Giorgio Gorgone scoorde 1 keer, die van Paolo Bianco 5 keer.

Alle duels tussen Catanzaro en Pisa · Alle duels tussen Pescara en Monza

Per club

Giorgio Gorgone
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Pescara2025 23 3-7-13 0.70
Catanzaro2026 8 1-2-5 0.63
Paolo Bianco
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Monza2025 40 24-10-6 2.05
Modena2023 22 4-10-8 1.00
Pisa2026 13 4-4-5 1.23
Frosinone2024 7 3-3-1 1.71
Sicula Leonzio2018 1 0-0-1 0.00
Siracusa2017 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Giorgio Gorgone Paolo Bianco
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 29 14% 0.69 75 45% 1.69
Coppa Italia 2 0% 0.50 6 0% 0.17

Seizoen per seizoen

Seizoen Giorgio Gorgone Paolo Bianco
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Catanzaro 8 13% 0.63 Pisa 13 31% 1.23
2025 Pescara 23 13% 0.70 Monza 40 60% 2.05
2024 - - - Frosinone 7 43% 1.71
2023 - - - Modena 22 18% 1.00
2018 - - - Sicula Leonzio 1 0% 0.00
2017 - - - Siracusa 1 0% 0.00

Giorgio Gorgone vs Paolo Bianco in cijfers

Sinds het seizoen 2025 leidde Giorgio Gorgone 31 wedstrijden die we bijhouden: 4 zeges, 9 gelijke spelen en 18 nederlagen, goed voor 0.68 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Paolo Bianco 84 wedstrijden die we bijhouden: 35 zeges, 27 gelijke spelen en 22 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Giorgio Gorgone, alles over Paolo Bianco, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook