Giorgios Donis vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca: de trainers naast elkaar

Filter:
163 - 112 Wedstrijden
33% - 50% Winstpercentage
1.22 - 1.75 Punten per wedstrijd
1.30 - 1.66 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Giorgios Donis sinds het seizoen 2017, van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Giorgios Donis. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca.

Resultaten naast elkaar

Giorgios Donis Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Resultaten
163 Wedstrijden 112
54 Gewonnen 56
37 Gelijk 28
72 Verloren 28
33% Winstpercentage 50%
44% Verliespercentage 25%
1.22 Punten per wedstrijd 1.75
Goals
1.30 Goals voor per wedstrijd 1.66
1.56 Goals tegen per wedstrijd 1.19
-0.26 Doelsaldo per wedstrijd 0.47
25% Clean sheets (%) 28%
31% Niet gescoord (%) 15%
50% Beide teams scoorden 61%
55% Meer dan 2,5 goals 53%
Thuis en uit
1.36 Punten per thuiswedstrijd 1.83
1.09 Punten per uitwedstrijd 1.68
37% Thuis gewonnen (%) 53%
29% Uit gewonnen (%) 47%
Reeksen
7 Langste reeks zeges 6
10 Langste reeks zonder nederlaag 12

Giorgios Donis tegen Péricles Raimundo Oliveira Chamusca

1 Zeges
3 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Giorgios Donis en Péricles Raimundo Oliveira Chamusca speelden 7 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Giorgios Donis, 3 keer gelijk en 3 zeges voor Péricles Raimundo Oliveira Chamusca. De ploeg van Giorgios Donis scoorde 8 keer, die van Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 13 keer.

Alle duels tussen Al Khaleej Saihat en Al Taawon · Alle duels tussen Al Wehda Club en Al Taawon · Alle duels tussen Al-Fateh en Al Taawon

Per club

Giorgios Donis
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al Khaleej Saihat2024 - 2026 60 17-13-30 1.07
Al Wehda Club2023 - 2024 35 9-7-19 0.97
Panathinaikos2018 30 14-7-9 1.63
Al-Fateh2022 - 2023 17 7-3-7 1.41
Saudi-Arabië2026 11 5-4-2 1.73
Apoel Nicosia2017 9 2-3-4 1.00
Al Taee2026 1 0-0-1 0.00
Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Al Taawon2022 - 2026 84 40-23-21 1.70
Al-Faisaly FC2018 - 2021 19 11-4-4 1.95
Al Wahda FC2026 6 4-0-2 2.00
Al-Hilal Saudi FC2018 2 1-0-1 1.50
KAS Eupen2026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Giorgios Donis Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Saudi Professional League 105 30% 1.11 96 48% 1.71
King's Cup 6 0% 0.17 7 71% 2.29
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 2 50% 2.00 3 33% 1.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Giorgios Donis Péricles Raimundo Oliveira Chamusca
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Saudi-Arabië Al Khaleej Saihat 14 36% 1.43 Al Wahda FC Al Taawon 10 60% 2.00
2025 Al Khaleej Saihat 26 27% 1.08 Al Taawon 32 47% 1.63
2024 Al Khaleej Saihat Al Wehda Club 34 29% 1.06 Al Taawon 2 50% 1.50
2023 Al Wehda Club Al-Fateh 35 29% 1.03 Al Taawon 32 47% 1.75
2022 Al-Fateh 15 40% 1.40 Al Taawon 15 47% 1.67
2021 - - - Al-Faisaly FC 3 100% 3.00
2018 Panathinaikos 30 47% 1.63 Al-Faisaly FC Al-Hilal Saudi FC 18 50% 1.72
2017 Apoel Nicosia 9 22% 1.00 - - -

Giorgios Donis vs Péricles Raimundo Oliveira Chamusca in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Giorgios Donis 163 wedstrijden die we bijhouden: 54 zeges, 37 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.22 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Péricles Raimundo Oliveira Chamusca 112 wedstrijden die we bijhouden: 56 zeges, 28 gelijke spelen en 28 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Giorgios Donis, alles over Péricles Raimundo Oliveira Chamusca, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook