Florian Kohfeldt vs Miron Muslic: de trainers naast elkaar

Filter:
177 - 143 Wedstrijden
36% - 43% Winstpercentage
1.34 - 1.50 Punten per wedstrijd
1.44 - 1.39 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Florian Kohfeldt sinds het seizoen 2016, van Miron Muslic sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Florian Kohfeldt.

Resultaten naast elkaar

Florian Kohfeldt Miron Muslic
Resultaten
177 Wedstrijden 143
63 Gewonnen 62
48 Gelijk 28
66 Verloren 53
36% Winstpercentage 43%
37% Verliespercentage 37%
1.34 Punten per wedstrijd 1.50
Goals
1.44 Goals voor per wedstrijd 1.39
1.44 Goals tegen per wedstrijd 1.37
-0.01 Doelsaldo per wedstrijd 0.02
23% Clean sheets (%) 29%
26% Niet gescoord (%) 31%
58% Beide teams scoorden 47%
52% Meer dan 2,5 goals 52%
Thuis en uit
1.56 Punten per thuiswedstrijd 1.68
1.11 Punten per uitwedstrijd 1.33
42% Thuis gewonnen (%) 50%
30% Uit gewonnen (%) 37%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 4
12 Langste reeks zonder nederlaag 6

Florian Kohfeldt tegen Miron Muslic

1 Zeges
1 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Florian Kohfeldt en Miron Muslic speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Florian Kohfeldt, 1 keer gelijk en 3 zeges voor Miron Muslic. De ploeg van Florian Kohfeldt scoorde 5 keer, die van Miron Muslic 6 keer.

Alle duels tussen SV Darmstadt 98 en FC Schalke 04 ยท Alle duels tussen KAS Eupen en Cercle Brugge

Per club

Florian Kohfeldt
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SV Darmstadt 982024 - 2026 73 29-21-23 1.48
Werder Bremen2017 - 2018 57 24-16-17 1.54
KAS Eupen2023 - 2024 25 4-3-18 0.60
Werder Bremen II2016 - 2017 22 6-8-8 1.18
Miron Muslic
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cercle Brugge2022 - 2024 67 25-15-27 1.34
FC Schalke 042025 - 2026 52 28-8-16 1.77
Plymouth2024 23 9-5-9 1.39
Hessen Kassel2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Florian Kohfeldt Miron Muslic
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
2. Bundesliga 57 30% 1.25 24 63% 2.04
1A Jupiler Pro League 24 17% 0.63 51 31% 1.18
1. Bundesliga 52 42% 1.56 6 17% 0.83
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 73% 2.27 23 52% 1.70
DFB Pokal 11 55% 1.73 4 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Florian Kohfeldt Miron Muslic
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 SV Darmstadt 98 19 47% 1.63 FC Schalke 04 Hessen Kassel 19 42% 1.37
2025 SV Darmstadt 98 32 41% 1.53 FC Schalke 04 34 59% 1.94
2024 SV Darmstadt 98 KAS Eupen 23 30% 1.22 Cercle Brugge Plymouth 52 38% 1.37
2023 KAS Eupen 24 17% 0.63 Cercle Brugge 32 38% 1.34
2022 - - - Cercle Brugge 6 33% 1.33
2018 Werder Bremen 34 44% 1.62 - - -
2017 Werder Bremen Werder Bremen II 34 35% 1.35 - - -
2016 Werder Bremen II 11 27% 1.18 - - -

Florian Kohfeldt vs Miron Muslic in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Florian Kohfeldt 177 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 48 gelijke spelen en 66 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Miron Muslic 143 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 28 gelijke spelen en 53 nederlagen, goed voor 1.50 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Florian Kohfeldt, alles over Miron Muslic, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook