Fatih Tekke vs Stanimir Kolev Stoilov: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fatih Tekke sinds het seizoen 2015, van Stanimir Kolev Stoilov sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2016, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fatih Tekke. Uit de seizoenen 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Stanimir Kolev Stoilov.
Resultaten naast elkaar
| Fatih Tekke | Stanimir Kolev Stoilov | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 136 | Wedstrijden | 198 |
| 46 | Gewonnen | 110 |
| 44 | Gelijk | 47 |
| 46 | Verloren | 41 |
| 34% | Winstpercentage | 56% |
| 34% | Verliespercentage | 21% |
| 1.34 | Punten per wedstrijd | 1.90 |
| Goals | ||
| 1.35 | Goals voor per wedstrijd | 1.65 |
| 1.43 | Goals tegen per wedstrijd | 0.97 |
| -0.08 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.68 |
| 22% | Clean sheets (%) | 43% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 16% |
| 59% | Beide teams scoorden | 47% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 1.41 | Punten per thuiswedstrijd | 2.22 |
| 1.25 | Punten per uitwedstrijd | 1.59 |
| 36% | Thuis gewonnen (%) | 66% |
| 31% | Uit gewonnen (%) | 45% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 6 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Fatih Tekke tegen Stanimir Kolev Stoilov
De ploegen van Fatih Tekke en Stanimir Kolev Stoilov speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Fatih Tekke, 3 keer gelijk en 1 zeges voor Stanimir Kolev Stoilov. De ploeg van Fatih Tekke scoorde 8 keer, die van Stanimir Kolev Stoilov 6 keer.
Alle duels tussen Trabzonspor en Goztepe · Alle duels tussen Alanyaspor en Goztepe
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Trabzonspor2024 - 2026
|
60 | 29-17-14 | 1.73 |
Alanyaspor2023 - 2024
|
38 | 10-16-12 | 1.21 |
İstanbulspor2022 - 2023
|
16 | 2-2-12 | 0.50 |
Boluspor2015
|
11 | 2-4-5 | 0.91 |
Manisaspor2017
|
9 | 3-3-3 | 1.33 |
Goztepe2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
1461 Trabzon2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Goztepe2023 - 2026
|
106 | 53-30-23 | 1.78 |
FC Astana2016 - 2017
|
82 | 52-15-15 | 2.09 |
Kazachstan2018
|
7 | 2-2-3 | 1.14 |
Halide Edip Adıvar2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
CSKA 19482025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Levski Sofia2023
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Fatih Tekke | Stanimir Kolev Stoilov | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 88 | 36% | 1.45 | 71 | 35% | 1.41 |
| TFF 1. Lig | 20 | 20% | 1.00 | 19 | 68% | 2.32 |
| Beker van Turkije | 16 | 56% | 1.81 | 8 | 88% | 2.63 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 11% | 0.56 | 11 | 100% | 3.00 |
| UEFA Europa League | 2 | 0% | 0.00 | 14 | 36% | 1.43 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Fatih Tekke | Stanimir Kolev Stoilov | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 0.88 |
|
12 | 50% | 1.75 |
| 2025 |
|
39 | 54% | 1.92 |
|
35 | 49% | 1.80 |
| 2024 |
|
23 | 30% | 1.26 |
|
41 | 44% | 1.56 |
| 2023 |
|
41 | 24% | 1.07 |
|
21 | 71% | 2.38 |
| 2022 |
|
3 | 33% | 1.00 | - | - | - | |
| 2018 | - | - | - |
|
7 | 29% | 1.14 | |
| 2017 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
43 | 63% | 2.05 |
| 2016 | - | - | - |
|
39 | 64% | 2.13 | |
| 2015 |
|
13 | 15% | 0.92 | - | - | - | |
Fatih Tekke vs Stanimir Kolev Stoilov in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Fatih Tekke 136 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Stanimir Kolev Stoilov 198 wedstrijden die we bijhouden: 110 zeges, 47 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.90 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Fatih Tekke, alles over Stanimir Kolev Stoilov, vergelijk andere trainers.










