Fatih Tekke vs Okan Buruk: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fatih Tekke sinds het seizoen 2015, van Okan Buruk sinds het seizoen 2014. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2016, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fatih Tekke. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.
Resultaten naast elkaar
| Fatih Tekke | Okan Buruk | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 136 | Wedstrijden | 290 |
| 46 | Gewonnen | 165 |
| 44 | Gelijk | 58 |
| 46 | Verloren | 67 |
| 34% | Winstpercentage | 57% |
| 34% | Verliespercentage | 23% |
| 1.34 | Punten per wedstrijd | 1.91 |
| Goals | ||
| 1.35 | Goals voor per wedstrijd | 1.98 |
| 1.43 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| -0.08 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.71 |
| 22% | Clean sheets (%) | 30% |
| 26% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 59% | Beide teams scoorden | 59% |
| 49% | Meer dan 2,5 goals | 63% |
| Thuis en uit | ||
| 1.41 | Punten per thuiswedstrijd | 1.98 |
| 1.25 | Punten per uitwedstrijd | 1.82 |
| 36% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 31% | Uit gewonnen (%) | 54% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 13 |
| 12 | Langste reeks zonder nederlaag | 26 |
Fatih Tekke tegen Okan Buruk
De ploegen van Fatih Tekke en Okan Buruk speelden 9 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Fatih Tekke, 1 keer gelijk en 8 zeges voor Okan Buruk. De ploeg van Fatih Tekke scoorde 1 keer, die van Okan Buruk 25 keer.
Alle duels tussen Trabzonspor en Galatasaray · Alle duels tussen Alanyaspor en Galatasaray · Alle duels tussen İstanbulspor en Galatasaray
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Trabzonspor2024 - 2026
|
60 | 29-17-14 | 1.73 |
Alanyaspor2023 - 2024
|
38 | 10-16-12 | 1.21 |
İstanbulspor2022 - 2023
|
16 | 2-2-12 | 0.50 |
Boluspor2015
|
11 | 2-4-5 | 0.91 |
Manisaspor2017
|
9 | 3-3-3 | 1.33 |
Goztepe2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
1461 Trabzon2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2022 - 2026
|
181 | 123-27-31 | 2.19 |
Akhisar Belediye2016 - 2017
|
39 | 13-10-16 | 1.26 |
Rizespor2018
|
31 | 11-12-8 | 1.45 |
Goztepe2016
|
30 | 14-7-9 | 1.63 |
Gaziantepspor2014
|
8 | 4-2-2 | 1.75 |
Ajax2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Fatih Tekke | Okan Buruk | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 88 | 36% | 1.45 | 164 | 64% | 2.12 |
| Beker van Turkije | 16 | 56% | 1.81 | 41 | 61% | 1.98 |
| TFF 1. Lig | 20 | 20% | 1.00 | 25 | 44% | 1.60 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 9 | 11% | 0.56 | 25 | 44% | 1.52 |
| UEFA Europa League | 2 | 0% | 0.00 | 10 | 40% | 1.60 |
| Turkish Super Cup | 1 | 0% | 0.00 | 4 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Fatih Tekke | Okan Buruk | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 0.88 |
|
14 | 43% | 1.50 |
| 2025 |
|
39 | 54% | 1.92 |
|
47 | 68% | 2.19 |
| 2024 |
|
23 | 30% | 1.26 |
|
52 | 67% | 2.19 |
| 2023 |
|
41 | 24% | 1.07 |
|
59 | 75% | 2.36 |
| 2022 |
|
3 | 33% | 1.00 |
|
10 | 60% | 1.90 |
| 2018 | - | - | - |
|
31 | 35% | 1.45 | |
| 2017 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
38 | 34% | 1.29 |
| 2016 | - | - | - |
|
31 | 45% | 1.58 | |
| 2015 |
|
13 | 15% | 0.92 | - | - | - | |
| 2014 | - | - | - |
|
8 | 50% | 1.75 | |
Fatih Tekke vs Okan Buruk in cijfers
Sinds het seizoen 2015 leidde Fatih Tekke 136 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Fatih Tekke, alles over Okan Buruk, vergelijk andere trainers.









