Fatih Tekke vs Nuri Sahin: de trainers naast elkaar

Filter:
136 - 102 Wedstrijden
34% - 46% Winstpercentage
1.34 - 1.61 Punten per wedstrijd
1.35 - 1.76 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fatih Tekke sinds het seizoen 2015, van Nuri Sahin sinds het seizoen 2022. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2016, 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fatih Tekke.

Resultaten naast elkaar

Fatih Tekke Nuri Sahin
Resultaten
136 Wedstrijden 102
46 Gewonnen 47
44 Gelijk 23
46 Verloren 32
34% Winstpercentage 46%
34% Verliespercentage 31%
1.34 Punten per wedstrijd 1.61
Goals
1.35 Goals voor per wedstrijd 1.76
1.43 Goals tegen per wedstrijd 1.25
-0.08 Doelsaldo per wedstrijd 0.52
22% Clean sheets (%) 30%
26% Niet gescoord (%) 20%
59% Beide teams scoorden 57%
49% Meer dan 2,5 goals 58%
Thuis en uit
1.41 Punten per thuiswedstrijd 1.87
1.25 Punten per uitwedstrijd 1.34
36% Thuis gewonnen (%) 52%
31% Uit gewonnen (%) 40%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 4
12 Langste reeks zonder nederlaag 9

Fatih Tekke tegen Nuri Sahin

3 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Fatih Tekke en Nuri Sahin speelden 5 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Fatih Tekke, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Nuri Sahin. De ploeg van Fatih Tekke scoorde 12 keer, die van Nuri Sahin 9 keer.

Alle duels tussen Trabzonspor en Istanbul Basaksehir · Alle duels tussen İstanbulspor en Antalyaspor

Per club

Fatih Tekke
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Trabzonspor2024 - 2026 60 29-17-14 1.73
Alanyaspor2023 - 2024 38 10-16-12 1.21
İstanbulspor2022 - 2023 16 2-2-12 0.50
Boluspor2015 11 2-4-5 0.91
Manisaspor2017 9 3-3-3 1.33
Goztepe2015 1 0-1-0 1.00
1461 Trabzon2015 1 0-1-0 1.00
Nuri Sahin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Istanbul Basaksehir2025 - 2026 54 23-15-16 1.56
Borussia Dortmund2024 25 13-2-10 1.64
Antalyaspor2022 - 2023 21 10-6-5 1.71
Fenerbahce2025 1 1-0-0 3.00
Cherno More Varna2025 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Fatih Tekke Nuri Sahin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Süper Lig 88 36% 1.45 54 43% 1.57
Beker van Turkije 16 56% 1.81 9 67% 2.00
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 9 11% 0.56 10 50% 1.80

Seizoen per seizoen

Seizoen Fatih Tekke Nuri Sahin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Trabzonspor 8 25% 0.88 Istanbul Basaksehir 14 29% 1.21
2025 Trabzonspor 39 54% 1.92 Istanbul Basaksehir Fenerbahce 42 48% 1.67
2024 Trabzonspor Alanyaspor 23 30% 1.26 Borussia Dortmund 25 52% 1.64
2023 Alanyaspor İstanbulspor 41 24% 1.07 Antalyaspor 18 44% 1.67
2022 İstanbulspor 3 33% 1.00 Antalyaspor 3 67% 2.00
2017 Manisaspor 9 33% 1.33 - - -
2015 Boluspor Goztepe 13 15% 0.92 - - -

Fatih Tekke vs Nuri Sahin in cijfers

Sinds het seizoen 2015 leidde Fatih Tekke 136 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 44 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.34 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2022 leidde Nuri Sahin 102 wedstrijden die we bijhouden: 47 zeges, 23 gelijke spelen en 32 nederlagen, goed voor 1.61 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fatih Tekke, alles over Nuri Sahin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook