Fabio Celestini vs Peter Zeidler: de trainers naast elkaar

Filter:
190 - 158 Wedstrijden
38% - 40% Winstpercentage
1.42 - 1.37 Punten per wedstrijd
1.60 - 1.61 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Fabio Celestini Peter Zeidler
Resultaten
190 Wedstrijden 158
72 Gewonnen 63
54 Gelijk 28
64 Verloren 67
38% Winstpercentage 40%
34% Verliespercentage 42%
1.42 Punten per wedstrijd 1.37
Goals
1.60 Goals voor per wedstrijd 1.61
1.40 Goals tegen per wedstrijd 1.53
0.20 Doelsaldo per wedstrijd 0.08
23% Clean sheets (%) 23%
21% Niet gescoord (%) 22%
63% Beide teams scoorden 59%
54% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.55 Punten per thuiswedstrijd 1.67
1.29 Punten per uitwedstrijd 1.10
42% Thuis gewonnen (%) 51%
33% Uit gewonnen (%) 29%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 5
11 Langste reeks zonder nederlaag 9

Fabio Celestini tegen Peter Zeidler

5 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Fabio Celestini en Peter Zeidler speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Fabio Celestini, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Peter Zeidler. De ploeg van Fabio Celestini scoorde 8 keer, die van Peter Zeidler 4 keer.

Alle duels tussen FC Basel 1893 en FC ST. Gallen ยท Alle duels tussen FC Lugano en FC ST. Gallen ยท Alle duels tussen Lausanne en FC Sion

Per club

Fabio Celestini
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Lausanne2016 - 2017 61 15-14-32 0.97
FC Basel 18932023 - 2024 60 30-16-14 1.77
CSKA Moscow2025 - 2026 43 21-12-10 1.74
FC Lugano2018 25 6-12-7 1.20
FC Vaduz2016 1 0-0-1 0.00
Peter Zeidler
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC ST. Gallen2018 - 2024 78 30-15-33 1.35
Sochaux2017 32 11-8-13 1.28
FC Sion2016 24 12-3-9 1.63
Lausanne2025 17 9-2-6 1.71
VfL BOCHUM2024 7 1-0-6 0.43

In dezelfde competities

Competitie Fabio Celestini Peter Zeidler
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Raiffeisen Super League 145 34% 1.32 101 41% 1.41
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 14 57% 2.07 11 45% 1.45

Seizoen per seizoen

Seizoen Fabio Celestini Peter Zeidler
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 CSKA Moscow 7 43% 1.71 - - -
2025 CSKA Moscow 36 50% 1.75 Lausanne 17 53% 1.71
2024 FC Basel 1893 35 54% 1.86 VfL BOCHUM FC ST. Gallen 9 22% 0.67
2023 FC Basel 1893 25 44% 1.64 FC ST. Gallen 41 39% 1.37
2018 FC Lugano 25 24% 1.20 FC ST. Gallen 35 37% 1.31
2017 Lausanne 28 25% 0.96 Sochaux 32 34% 1.28
2016 Lausanne FC Vaduz 34 24% 0.94 FC Sion 24 50% 1.63

Fabio Celestini vs Peter Zeidler in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Fabio Celestini 190 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 54 gelijke spelen en 64 nederlagen, goed voor 1.42 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Peter Zeidler 158 wedstrijden die we bijhouden: 63 zeges, 28 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.37 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fabio Celestini, alles over Peter Zeidler, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook