Frank Schmidt vs Urs Fischer: de trainers naast elkaar

Filter:
Frank Schmidt Germany ยท 52 jaar FC Heidenheim
vs
Urs Fischer Switzerland ยท 60 jaar FSV Mainz 05
236 - 145 Wedstrijden
34% - 46% Winstpercentage
1.26 - 1.65 Punten per wedstrijd
1.46 - 1.85 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Frank Schmidt. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Urs Fischer.

Resultaten naast elkaar

Frank Schmidt Urs Fischer
Resultaten
236 Wedstrijden 145
80 Gewonnen 67
58 Gelijk 38
98 Verloren 40
34% Winstpercentage 46%
42% Verliespercentage 28%
1.26 Punten per wedstrijd 1.65
Goals
1.46 Goals voor per wedstrijd 1.85
1.64 Goals tegen per wedstrijd 1.28
-0.18 Doelsaldo per wedstrijd 0.57
20% Clean sheets (%) 30%
22% Niet gescoord (%) 18%
63% Beide teams scoorden 57%
59% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.45 Punten per thuiswedstrijd 1.80
1.08 Punten per uitwedstrijd 1.51
40% Thuis gewonnen (%) 52%
27% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 6
9 Langste reeks zonder nederlaag 16

Frank Schmidt tegen Urs Fischer

2 Zeges
1 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Frank Schmidt en Urs Fischer speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Frank Schmidt, 1 keer gelijk en 2 zeges voor Urs Fischer. De ploeg van Frank Schmidt scoorde 5 keer, die van Urs Fischer 6 keer.

Alle duels tussen FC Heidenheim en FSV Mainz 05 ยท Alle duels tussen FC Heidenheim en Union Berlin

Per club

Frank Schmidt
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Heidenheim2016 - 2026 234 80-57-97 1.27
Bologna2026 1 0-1-0 1.00
Nordlingen2026 1 0-0-1 0.00
Urs Fischer
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Union Berlin2018 - 2023 62 23-18-21 1.40
FSV Mainz 052025 - 2026 44 20-11-13 1.61
FC Basel 18932016 39 24-9-6 2.08

In dezelfde competities

Competitie Frank Schmidt Urs Fischer
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
2. Bundesliga 109 38% 1.41 33 42% 1.70
1. Bundesliga 90 23% 0.97 41 27% 1.05
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 17 41% 1.35 14 79% 2.43
DFB Pokal 11 55% 1.64 9 56% 1.67
UEFA Europa Conference League 9 56% 1.78 2 50% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Frank Schmidt Urs Fischer
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Heidenheim Bologna 19 32% 1.16 FSV Mainz 05 16 56% 1.81
2025 FC Heidenheim 34 24% 0.91 FSV Mainz 05 28 39% 1.50
2024 FC Heidenheim 39 33% 1.15 - - -
2023 FC Heidenheim 37 27% 1.16 Union Berlin 20 30% 0.95
2022 - - - Union Berlin 6 33% 1.33
2018 FC Heidenheim 35 49% 1.71 Union Berlin 36 42% 1.67
2017 FC Heidenheim 37 35% 1.30 - - -
2016 FC Heidenheim 35 37% 1.40 FC Basel 1893 39 62% 2.08

Frank Schmidt vs Urs Fischer in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Frank Schmidt 236 wedstrijden die we bijhouden: 80 zeges, 58 gelijke spelen en 98 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Urs Fischer 145 wedstrijden die we bijhouden: 67 zeges, 38 gelijke spelen en 40 nederlagen, goed voor 1.65 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Frank Schmidt, alles over Urs Fischer, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook