Frank Schmidt vs Sebastian Hoeneß: de trainers naast elkaar

Filter:
Frank Schmidt Germany · 52 jaar FC Heidenheim
vs
Sebastian Hoeneß Germany · 44 jaar VfB Stuttgart
234 - 151 Wedstrijden
35% - 58% Winstpercentage
1.28 - 1.92 Punten per wedstrijd
1.47 - 2.28 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Frank Schmidt sinds het seizoen 2016, van Sebastian Hoeneß sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Frank Schmidt. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Sebastian Hoeneß.

Resultaten naast elkaar

Frank Schmidt Sebastian Hoeneß
Resultaten
234 Wedstrijden 151
81 Gewonnen 88
57 Gelijk 26
96 Verloren 37
35% Winstpercentage 58%
41% Verliespercentage 25%
1.28 Punten per wedstrijd 1.92
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 2.28
1.63 Goals tegen per wedstrijd 1.30
-0.17 Doelsaldo per wedstrijd 0.99
21% Clean sheets (%) 30%
22% Niet gescoord (%) 12%
62% Beide teams scoorden 60%
59% Meer dan 2,5 goals 73%
Thuis en uit
1.46 Punten per thuiswedstrijd 2.11
1.10 Punten per uitwedstrijd 1.74
41% Thuis gewonnen (%) 65%
28% Uit gewonnen (%) 52%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 10
9 Langste reeks zonder nederlaag 10

Frank Schmidt tegen Sebastian Hoeneß

1 Zeges
2 Gelijk
3 Zeges

De ploegen van Frank Schmidt en Sebastian Hoeneß speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Frank Schmidt, 2 keer gelijk en 3 zeges voor Sebastian Hoeneß. De ploeg van Frank Schmidt scoorde 9 keer, die van Sebastian Hoeneß 13 keer.

Alle duels tussen FC Heidenheim en VfB Stuttgart

Per club

Frank Schmidt
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Heidenheim2016 - 2026 232 81-56-95 1.29
Bologna2026 1 0-1-0 1.00
Nordlingen2026 1 0-0-1 0.00
Sebastian Hoeneß
Clubs Wed. W-G-V Ptn
VfB Stuttgart2022 - 2026 138 82-21-35 1.93
Bayern München U192017 - 2018 11 6-4-1 2.00
Hollenbach2026 1 0-0-1 0.00
Eintracht Frankfurt2025 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Frank Schmidt Sebastian Hoeneß
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 90 23% 0.97 92 52% 1.75
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 17 41% 1.35 18 78% 2.44
DFB Pokal 11 55% 1.64 15 80% 2.47

Seizoen per seizoen

Seizoen Frank Schmidt Sebastian Hoeneß
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Heidenheim Bologna 17 41% 1.41 VfB Stuttgart Hollenbach 16 63% 1.94
2025 FC Heidenheim 34 24% 0.91 VfB Stuttgart Eintracht Frankfurt 38 55% 1.84
2024 FC Heidenheim 39 33% 1.15 VfB Stuttgart 47 51% 1.74
2023 FC Heidenheim 37 27% 1.16 VfB Stuttgart 36 69% 2.19
2022 - - - VfB Stuttgart 3 67% 2.00
2018 FC Heidenheim 35 49% 1.71 Bayern München U19 4 50% 2.00
2017 FC Heidenheim 37 35% 1.30 Bayern München U19 7 57% 2.00
2016 FC Heidenheim 35 37% 1.40 - - -

Frank Schmidt vs Sebastian Hoeneß in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Frank Schmidt 234 wedstrijden die we bijhouden: 81 zeges, 57 gelijke spelen en 96 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Sebastian Hoeneß 151 wedstrijden die we bijhouden: 88 zeges, 26 gelijke spelen en 37 nederlagen, goed voor 1.92 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Frank Schmidt, alles over Sebastian Hoeneß, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook