Frank Schmidt vs Niko Kovač: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Frank Schmidt. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Niko Kovač.
Resultaten naast elkaar
| Frank Schmidt | Niko Kovač | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 236 | Wedstrijden | 223 |
| 80 | Gewonnen | 113 |
| 58 | Gelijk | 48 |
| 98 | Verloren | 62 |
| 34% | Winstpercentage | 51% |
| 42% | Verliespercentage | 28% |
| 1.26 | Punten per wedstrijd | 1.74 |
| Goals | ||
| 1.46 | Goals voor per wedstrijd | 1.83 |
| 1.64 | Goals tegen per wedstrijd | 1.22 |
| -0.18 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.61 |
| 20% | Clean sheets (%) | 30% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 63% | Beide teams scoorden | 54% |
| 59% | Meer dan 2,5 goals | 62% |
| Thuis en uit | ||
| 1.45 | Punten per thuiswedstrijd | 1.85 |
| 1.08 | Punten per uitwedstrijd | 1.64 |
| 40% | Thuis gewonnen (%) | 54% |
| 27% | Uit gewonnen (%) | 48% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 9 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Frank Schmidt tegen Niko Kovač
De ploegen van Frank Schmidt en Niko Kovač speelden 6 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Frank Schmidt, 1 keer gelijk en 5 zeges voor Niko Kovač. De ploeg van Frank Schmidt scoorde 8 keer, die van Niko Kovač 15 keer.
Alle duels tussen FC Heidenheim en Borussia Dortmund · Alle duels tussen FC Heidenheim en VfL Wolfsburg · Alle duels tussen FC Heidenheim en Bayern Munich
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
FC Heidenheim2016 - 2026
|
234 | 80-57-97 | 1.27 |
Bologna2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Nordlingen2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Borussia Dortmund2024 - 2026
|
77 | 44-15-18 | 1.91 |
Eintracht Frankfurt2016 - 2017
|
73 | 29-19-25 | 1.45 |
Bayern Munich2018
|
45 | 32-8-5 | 2.31 |
VfL Wolfsburg2022 - 2023
|
28 | 8-6-14 | 1.07 |
In dezelfde competities
| Competitie | Frank Schmidt | Niko Kovač | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| 1. Bundesliga | 90 | 23% | 0.97 | 159 | 48% | 1.66 |
| DFB Pokal | 11 | 55% | 1.64 | 25 | 68% | 2.20 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 17 | 41% | 1.35 | 10 | 40% | 1.40 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Frank Schmidt | Niko Kovač | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
19 | 32% | 1.16 |
|
19 | 58% | 1.95 |
| 2025 |
|
34 | 24% | 0.91 |
|
40 | 55% | 1.88 |
| 2024 |
|
39 | 33% | 1.15 |
|
18 | 61% | 1.94 |
| 2023 |
|
37 | 27% | 1.16 |
|
27 | 30% | 1.11 |
| 2022 | - | - | - |
|
1 | 0% | 0.00 | |
| 2018 |
|
35 | 49% | 1.71 |
|
45 | 71% | 2.31 |
| 2017 |
|
37 | 35% | 1.30 |
|
35 | 49% | 1.66 |
| 2016 |
|
35 | 37% | 1.40 |
|
38 | 32% | 1.26 |
Frank Schmidt vs Niko Kovač in cijfers
Sinds het seizoen 2016 leidde Frank Schmidt 236 wedstrijden die we bijhouden: 80 zeges, 58 gelijke spelen en 98 nederlagen, goed voor 1.26 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Niko Kovač 223 wedstrijden die we bijhouden: 113 zeges, 48 gelijke spelen en 62 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Frank Schmidt, alles over Niko Kovač, vergelijk andere trainers.



