Frank Schmidt vs Merlin Polzin: de trainers naast elkaar

Filter:
Frank Schmidt Germany ยท 52 jaar FC Heidenheim
vs
Merlin Polzin Germany ยท 35 jaar Hamburger SV
234 - 58 Wedstrijden
35% - 33% Winstpercentage
1.28 - 1.24 Punten per wedstrijd
1.47 - 1.43 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Frank Schmidt sinds het seizoen 2016, van Merlin Polzin sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Frank Schmidt.

Resultaten naast elkaar

Frank Schmidt Merlin Polzin
Resultaten
234 Wedstrijden 58
81 Gewonnen 19
57 Gelijk 15
96 Verloren 24
35% Winstpercentage 33%
41% Verliespercentage 41%
1.28 Punten per wedstrijd 1.24
Goals
1.47 Goals voor per wedstrijd 1.43
1.63 Goals tegen per wedstrijd 1.66
-0.17 Doelsaldo per wedstrijd -0.22
21% Clean sheets (%) 19%
22% Niet gescoord (%) 24%
62% Beide teams scoorden 64%
59% Meer dan 2,5 goals 66%
Thuis en uit
1.46 Punten per thuiswedstrijd 1.29
1.10 Punten per uitwedstrijd 1.20
41% Thuis gewonnen (%) 32%
28% Uit gewonnen (%) 33%
Reeksen
5 Langste reeks zeges 3
9 Langste reeks zonder nederlaag 6

Frank Schmidt tegen Merlin Polzin

0 Zeges
0 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Frank Schmidt en Merlin Polzin speelden 4 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Frank Schmidt, 0 keer gelijk en 4 zeges voor Merlin Polzin. De ploeg van Frank Schmidt scoorde 2 keer, die van Merlin Polzin 8 keer.

Alle duels tussen FC Heidenheim en Hamburger SV

Per club

Frank Schmidt
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Heidenheim2016 - 2026 232 81-56-95 1.29
Bologna2026 1 0-1-0 1.00
Nordlingen2026 1 0-0-1 0.00
Merlin Polzin
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Hamburger SV2024 - 2026 57 19-15-23 1.26
Toulouse2026 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Frank Schmidt Merlin Polzin
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
1. Bundesliga 90 23% 0.97 37 30% 1.16
2. Bundesliga 107 39% 1.46 11 36% 1.36
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 17 41% 1.35 7 29% 1.00
DFB Pokal 11 55% 1.64 3 67% 2.33

Seizoen per seizoen

Seizoen Frank Schmidt Merlin Polzin
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Heidenheim Bologna 17 41% 1.41 Hamburger SV Toulouse 12 42% 1.33
2025 FC Heidenheim 34 24% 0.91 Hamburger SV 35 29% 1.17
2024 FC Heidenheim 39 33% 1.15 Hamburger SV 11 36% 1.36
2023 FC Heidenheim 37 27% 1.16 - - -
2018 FC Heidenheim 35 49% 1.71 - - -
2017 FC Heidenheim 37 35% 1.30 - - -
2016 FC Heidenheim 35 37% 1.40 - - -

Frank Schmidt vs Merlin Polzin in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Frank Schmidt 234 wedstrijden die we bijhouden: 81 zeges, 57 gelijke spelen en 96 nederlagen, goed voor 1.28 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Merlin Polzin 58 wedstrijden die we bijhouden: 19 zeges, 15 gelijke spelen en 24 nederlagen, goed voor 1.24 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Frank Schmidt, alles over Merlin Polzin, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook