Fabio Pecchia vs Ivan Gennaro Gattuso: de trainers naast elkaar

Filter:
Fabio Pecchia Italy · 53 jaar Cremonese
vs
Ivan Gennaro Gattuso Italy · 48 jaar Italië
142 - 207 Wedstrijden
37% - 42% Winstpercentage
1.38 - 1.57 Punten per wedstrijd
1.32 - 1.34 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2018, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Fabio Pecchia. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2025 hebben we geen wedstrijden van Ivan Gennaro Gattuso.

Resultaten naast elkaar

Fabio Pecchia Ivan Gennaro Gattuso
Resultaten
142 Wedstrijden 207
52 Gewonnen 86
40 Gelijk 67
50 Verloren 54
37% Winstpercentage 42%
35% Verliespercentage 26%
1.38 Punten per wedstrijd 1.57
Goals
1.32 Goals voor per wedstrijd 1.34
1.34 Goals tegen per wedstrijd 1.00
-0.02 Doelsaldo per wedstrijd 0.34
30% Clean sheets (%) 36%
29% Niet gescoord (%) 30%
50% Beide teams scoorden 45%
51% Meer dan 2,5 goals 39%
Thuis en uit
1.60 Punten per thuiswedstrijd 1.80
1.19 Punten per uitwedstrijd 1.34
45% Thuis gewonnen (%) 52%
30% Uit gewonnen (%) 31%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 6
18 Langste reeks zonder nederlaag 13

Fabio Pecchia tegen Ivan Gennaro Gattuso

1 Zeges
2 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Fabio Pecchia en Ivan Gennaro Gattuso speelden 5 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Fabio Pecchia, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Ivan Gennaro Gattuso. De ploeg van Fabio Pecchia scoorde 5 keer, die van Ivan Gennaro Gattuso 8 keer.

Alle duels tussen Verona en AC Milan · Alle duels tussen Verona en Pisa

Per club

Fabio Pecchia
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Verona2016 - 2017 80 27-19-34 1.25
Parma2022 - 2024 61 25-20-16 1.56
Cremonese2026 1 0-1-0 1.00
Ivan Gennaro Gattuso
Clubs Wed. W-G-V Ptn
AC Milan2017 - 2018 78 38-21-19 1.73
Pisa2016 42 5-21-16 0.86
HNK Hajduk Split2024 36 15-14-7 1.64
Marseille2023 23 9-8-6 1.52
Lazio2026 12 9-2-1 2.42
Italië2024 - 2026 11 8-1-2 2.27
Valencia2022 3 2-0-1 2.00
Ascoli2026 1 0-0-1 0.00
Estland2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Fabio Pecchia Ivan Gennaro Gattuso
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie A 57 19% 0.77 65 54% 1.91
Serie B 73 48% 1.81 41 12% 0.88
Coppa Italia 7 29% 1.14 11 36% 1.36
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 5 80% 2.40 7 71% 2.29

Seizoen per seizoen

Seizoen Fabio Pecchia Ivan Gennaro Gattuso
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Cremonese 1 0% 1.00 Lazio Italië 15 73% 2.33
2024 Parma 25 24% 1.00 HNK Hajduk Split Italië 46 46% 1.70
2023 Parma 32 56% 2.06 Marseille 23 39% 1.52
2022 Parma 4 25% 1.00 Valencia 3 67% 2.00
2018 - - - AC Milan 45 49% 1.71
2017 Verona 37 19% 0.70 AC Milan 33 48% 1.76
2016 Verona 43 47% 1.72 Pisa 42 12% 0.86

Fabio Pecchia vs Ivan Gennaro Gattuso in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Fabio Pecchia 142 wedstrijden die we bijhouden: 52 zeges, 40 gelijke spelen en 50 nederlagen, goed voor 1.38 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Ivan Gennaro Gattuso 207 wedstrijden die we bijhouden: 86 zeges, 67 gelijke spelen en 54 nederlagen, goed voor 1.57 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fabio Pecchia, alles over Ivan Gennaro Gattuso, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook