Frank James Lampard vs Sergej Jakirovic: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2018. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Frank James Lampard. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Sergej Jakirovic.
Resultaten naast elkaar
| Frank James Lampard | Sergej Jakirovic | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 138 | Wedstrijden | 148 |
| 66 | Gewonnen | 75 |
| 31 | Gelijk | 34 |
| 41 | Verloren | 39 |
| 48% | Winstpercentage | 51% |
| 30% | Verliespercentage | 26% |
| 1.66 | Punten per wedstrijd | 1.75 |
| Goals | ||
| 1.64 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.22 | Goals tegen per wedstrijd | 1.16 |
| 0.41 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.42 |
| 30% | Clean sheets (%) | 34% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 55% | Beide teams scoorden | 51% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 2.00 | Punten per thuiswedstrijd | 1.95 |
| 1.29 | Punten per uitwedstrijd | 1.56 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 58% |
| 35% | Uit gewonnen (%) | 44% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 11 |
| 7 | Langste reeks zonder nederlaag | 32 |
Frank James Lampard tegen Sergej Jakirovic
De ploegen van Frank James Lampard en Sergej Jakirovic speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Frank James Lampard, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Sergej Jakirovic. De ploeg van Frank James Lampard scoorde 0 keer, die van Sergej Jakirovic 1 keer.
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Coventry2024 - 2026
|
85 | 43-18-24 | 1.73 |
Derby2018
|
48 | 22-13-13 | 1.65 |
Chelsea2022 - 2023
|
3 | 1-0-2 | 1.00 |
Watford2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Everton2022
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Hull City2025 - 2026
|
63 | 25-19-19 | 1.49 |
Dinamo Zagreb2023 - 2024
|
45 | 31-7-7 | 2.22 |
HNK Gorica2018
|
18 | 6-4-8 | 1.22 |
Kayserispor2024
|
14 | 7-4-3 | 1.79 |
HNK Rijeka2023
|
7 | 6-0-1 | 2.57 |
Zrinjski2023
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Frank James Lampard | Sergej Jakirovic | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Championship | 113 | 50% | 1.75 | 44 | 43% | 1.52 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 5 | 60% | 2.20 | 10 | 50% | 1.80 |
| Premier League | 6 | 33% | 1.00 | 6 | 33% | 1.50 |
| EFL Carabao Cup | 6 | 50% | 1.50 | 3 | 0% | 0.67 |
| FA Cup | 6 | 17% | 0.83 | 2 | 0% | 0.50 |
| UEFA Champions League | 2 | 0% | 0.00 | 3 | 67% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Frank James Lampard | Sergej Jakirovic | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
11 | 45% | 1.45 |
|
13 | 31% | 1.38 |
| 2025 |
|
43 | 53% | 1.86 |
|
50 | 42% | 1.52 |
| 2024 |
|
32 | 47% | 1.59 |
|
23 | 57% | 1.91 |
| 2023 |
|
1 | 100% | 3.00 |
|
44 | 70% | 2.25 |
| 2022 |
|
3 | 0% | 0.00 | - | - | - | |
| 2018 |
|
48 | 46% | 1.65 |
|
18 | 33% | 1.22 |
Frank James Lampard vs Sergej Jakirovic in cijfers
Sinds het seizoen 2018 leidde Frank James Lampard 138 wedstrijden die we bijhouden: 66 zeges, 31 gelijke spelen en 41 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Sergej Jakirovic 148 wedstrijden die we bijhouden: 75 zeges, 34 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.75 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Frank James Lampard, alles over Sergej Jakirovic, vergelijk andere trainers.










