Fabio Grosso vs R. Breda: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fabio Grosso sinds het seizoen 2017, van R. Breda sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Fabio Grosso | R. Breda | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 155 | Wedstrijden | 121 |
| 69 | Gewonnen | 39 |
| 40 | Gelijk | 44 |
| 46 | Verloren | 38 |
| 45% | Winstpercentage | 32% |
| 30% | Verliespercentage | 31% |
| 1.59 | Punten per wedstrijd | 1.33 |
| Goals | ||
| 1.48 | Goals voor per wedstrijd | 1.28 |
| 1.23 | Goals tegen per wedstrijd | 1.26 |
| 0.25 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.02 |
| 29% | Clean sheets (%) | 29% |
| 22% | Niet gescoord (%) | 26% |
| 54% | Beide teams scoorden | 54% |
| 53% | Meer dan 2,5 goals | 40% |
| Thuis en uit | ||
| 1.86 | Punten per thuiswedstrijd | 1.80 |
| 1.31 | Punten per uitwedstrijd | 0.89 |
| 55% | Thuis gewonnen (%) | 49% |
| 33% | Uit gewonnen (%) | 16% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 11 | Langste reeks zonder nederlaag | 9 |
Fabio Grosso tegen R. Breda
De ploegen van Fabio Grosso en R. Breda speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Fabio Grosso, 1 keer gelijk en 1 zeges voor R. Breda. De ploeg van Fabio Grosso scoorde 8 keer, die van R. Breda 5 keer.
Alle duels tussen Verona en Livorno ยท Alle duels tussen Bari en Perugia
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sassuolo2024 - 2025
|
63 | 35-10-18 | 1.83 |
Bari2017
|
44 | 18-14-12 | 1.55 |
Verona2018
|
36 | 13-13-10 | 1.44 |
Fiorentina2026
|
7 | 2-2-3 | 1.14 |
Lyon2023
|
4 | 1-1-2 | 1.00 |
Watford2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Virtus Entella2016
|
40 | 13-15-12 | 1.35 |
Perugia2017
|
31 | 12-11-8 | 1.52 |
Livorno2018
|
26 | 8-10-8 | 1.31 |
Ternana2023
|
17 | 4-6-7 | 1.06 |
Salernitana2024
|
7 | 2-2-3 | 1.14 |
In dezelfde competities
| Competitie | Fabio Grosso | R. Breda | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Serie B | 104 | 47% | 1.71 | 119 | 32% | 1.33 |
| Coppa Italia | 9 | 56% | 1.67 | 2 | 50% | 1.50 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Fabio Grosso | R. Breda | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
8 | 25% | 1.00 | - | - | - | |
| 2025 |
|
33 | 42% | 1.45 | - | - | - | |
| 2024 |
|
30 | 70% | 2.23 |
|
7 | 29% | 1.14 |
| 2023 |
|
4 | 25% | 1.00 |
|
17 | 24% | 1.06 |
| 2018 |
|
36 | 36% | 1.44 |
|
26 | 31% | 1.31 |
| 2017 |
|
44 | 41% | 1.55 |
|
31 | 39% | 1.52 |
| 2016 | - | - | - |
|
40 | 33% | 1.35 | |
Fabio Grosso vs R. Breda in cijfers
Sinds het seizoen 2017 leidde Fabio Grosso 155 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 40 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde R. Breda 121 wedstrijden die we bijhouden: 39 zeges, 44 gelijke spelen en 38 nederlagen, goed voor 1.33 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Fabio Grosso, alles over R. Breda, vergelijk andere trainers.






