Fabio Grosso vs Giovanni Stroppa: de trainers naast elkaar

Filter:
Fabio Grosso Italy ยท 48 jaar Sassuolo
vs
Giovanni Stroppa Italy ยท 58 jaar Venezia
155 - 178 Wedstrijden
45% - 47% Winstpercentage
1.59 - 1.66 Punten per wedstrijd
1.48 - 1.70 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2017. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.

Resultaten naast elkaar

Fabio Grosso Giovanni Stroppa
Resultaten
155 Wedstrijden 178
69 Gewonnen 83
40 Gelijk 46
46 Verloren 49
45% Winstpercentage 47%
30% Verliespercentage 28%
1.59 Punten per wedstrijd 1.66
Goals
1.48 Goals voor per wedstrijd 1.70
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.20
0.25 Doelsaldo per wedstrijd 0.50
29% Clean sheets (%) 31%
22% Niet gescoord (%) 18%
54% Beide teams scoorden 57%
53% Meer dan 2,5 goals 61%
Thuis en uit
1.86 Punten per thuiswedstrijd 1.82
1.31 Punten per uitwedstrijd 1.49
55% Thuis gewonnen (%) 52%
33% Uit gewonnen (%) 42%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 6
11 Langste reeks zonder nederlaag 14

Fabio Grosso tegen Giovanni Stroppa

2 Zeges
2 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van Fabio Grosso en Giovanni Stroppa speelden 5 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Fabio Grosso, 2 keer gelijk en 1 zeges voor Giovanni Stroppa. De ploeg van Fabio Grosso scoorde 6 keer, die van Giovanni Stroppa 7 keer.

Alle duels tussen Sassuolo en Cremonese ยท Alle duels tussen Verona en Crotone ยท Alle duels tussen Bari en Foggia

Per club

Fabio Grosso
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sassuolo2024 - 2025 63 35-10-18 1.83
Bari2017 44 18-14-12 1.55
Verona2018 36 13-13-10 1.44
Fiorentina2026 7 2-2-3 1.14
Lyon2023 4 1-1-2 1.00
Watford2026 1 0-0-1 0.00
Giovanni Stroppa
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Cremonese2023 - 2024 56 27-17-12 1.75
Venezia2025 - 2026 49 26-10-13 1.80
Foggia2017 43 17-10-16 1.42
Crotone2018 29 13-8-8 1.62
Stade Brestois 292026 1 0-1-0 1.00

In dezelfde competities

Competitie Fabio Grosso Giovanni Stroppa
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Serie B 104 47% 1.71 155 47% 1.70
Serie A 31 39% 1.32 6 0% 0.00
Coppa Italia 9 56% 1.67 10 60% 1.80
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 7 29% 1.29 7 57% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Fabio Grosso Giovanni Stroppa
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Fiorentina Watford 8 25% 1.00 Venezia Stade Brestois 29 11 18% 0.64
2025 Sassuolo 33 42% 1.45 Venezia 39 62% 2.10
2024 Sassuolo 30 70% 2.23 Cremonese 30 47% 1.73
2023 Lyon 4 25% 1.00 Cremonese 26 50% 1.77
2018 Verona 36 36% 1.44 Crotone 29 45% 1.62
2017 Bari 44 41% 1.55 Foggia 43 40% 1.42

Fabio Grosso vs Giovanni Stroppa in cijfers

Sinds het seizoen 2017 leidde Fabio Grosso 155 wedstrijden die we bijhouden: 69 zeges, 40 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.59 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Giovanni Stroppa 178 wedstrijden die we bijhouden: 83 zeges, 46 gelijke spelen en 49 nederlagen, goed voor 1.66 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fabio Grosso, alles over Giovanni Stroppa, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook