Fernando Rubén Gago vs Gabriel Alejandro Milito: de trainers naast elkaar

Filter:
Fernando Rubén Gago Argentina · 40 jaar Necaxa
vs
92 - 161 Wedstrijden
39% - 45% Winstpercentage
1.51 - 1.62 Punten per wedstrijd
1.42 - 1.37 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Fernando Rubén Gago sinds het seizoen 2023, van Gabriel Alejandro Milito sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Gabriel Alejandro Milito.

Resultaten naast elkaar

Fernando Rubén Gago Gabriel Alejandro Milito
Resultaten
92 Wedstrijden 161
36 Gewonnen 72
31 Gelijk 45
25 Verloren 44
39% Winstpercentage 45%
27% Verliespercentage 27%
1.51 Punten per wedstrijd 1.62
Goals
1.42 Goals voor per wedstrijd 1.37
1.22 Goals tegen per wedstrijd 1.04
0.21 Doelsaldo per wedstrijd 0.32
27% Clean sheets (%) 39%
22% Niet gescoord (%) 29%
59% Beide teams scoorden 44%
46% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.77 Punten per thuiswedstrijd 1.78
1.24 Punten per uitwedstrijd 1.47
47% Thuis gewonnen (%) 51%
31% Uit gewonnen (%) 39%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 5
9 Langste reeks zonder nederlaag 8

Fernando Rubén Gago tegen Gabriel Alejandro Milito

0 Zeges
0 Gelijk
2 Zeges

De ploegen van Fernando Rubén Gago en Gabriel Alejandro Milito speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Fernando Rubén Gago, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Gabriel Alejandro Milito. De ploeg van Fernando Rubén Gago scoorde 1 keer, die van Gabriel Alejandro Milito 4 keer.

Alle duels tussen Necaxa en Guadalajara Chivas · Alle duels tussen Racing Club en Argentinos JRS

Per club

Fernando Rubén Gago
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Racing Club2023 39 13-15-11 1.38
Guadalajara Chivas2023 - 2024 28 13-9-6 1.71
Necaxa2025 16 4-5-7 1.06
Boca Juniors2024 8 5-2-1 2.13
Atletico Nacional2023 1 1-0-0 3.00
Gabriel Alejandro Milito
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Guadalajara Chivas2025 - 2026 48 25-13-10 1.83
Atletico-MG2024 46 18-14-14 1.48
Argentinos JRS2023 35 15-10-10 1.57
O'Higgins2018 14 6-2-6 1.43
Independiente2016 14 6-4-4 1.57
Estudiantes L.P.2018 3 1-2-0 1.67
Atletico Goianiense2024 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Fernando Rubén Gago Gabriel Alejandro Milito
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Profesional 33 36% 1.42 43 42% 1.56
Liga MX 35 37% 1.43 38 53% 1.82
Copa CONMEBOL Libertadores 8 50% 1.88 18 61% 2.06
Leagues Cup 5 20% 1.20 4 50% 1.75
Copa de la Liga Profesional 7 43% 1.71 2 50% 1.50

Seizoen per seizoen

Seizoen Fernando Rubén Gago Gabriel Alejandro Milito
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Guadalajara Chivas 18 44% 1.72
2025 Necaxa 16 25% 1.06 Guadalajara Chivas 30 57% 1.90
2024 Guadalajara Chivas Boca Juniors 22 50% 1.82 Atletico-MG Atletico Goianiense 47 40% 1.51
2023 Racing Club Guadalajara Chivas 54 39% 1.52 Argentinos JRS 35 43% 1.57
2018 - - - O'Higgins Estudiantes L.P. 17 41% 1.47
2016 - - - Independiente 14 43% 1.57

Fernando Rubén Gago vs Gabriel Alejandro Milito in cijfers

Sinds het seizoen 2023 leidde Fernando Rubén Gago 92 wedstrijden die we bijhouden: 36 zeges, 31 gelijke spelen en 25 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde Gabriel Alejandro Milito 161 wedstrijden die we bijhouden: 72 zeges, 45 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.62 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Fernando Rubén Gago, alles over Gabriel Alejandro Milito, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook