Franco Foda vs W. Grabherr: de trainers naast elkaar

Filter:
Franco Foda Germany ยท 60 jaar Kosovo
vs
85 - 42 Wedstrijden
54% - 21% Winstpercentage
1.74 - 0.88 Punten per wedstrijd
1.52 - 1.12 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2016. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022, 2025 hebben we geen wedstrijden van Franco Foda. Uit de seizoenen 2017, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025 hebben we geen wedstrijden van W. Grabherr.

Resultaten naast elkaar

Franco Foda W. Grabherr
Resultaten
85 Wedstrijden 42
46 Gewonnen 9
10 Gelijk 10
29 Verloren 23
54% Winstpercentage 21%
34% Verliespercentage 55%
1.74 Punten per wedstrijd 0.88
Goals
1.52 Goals voor per wedstrijd 1.12
1.11 Goals tegen per wedstrijd 1.67
0.41 Doelsaldo per wedstrijd -0.55
36% Clean sheets (%) 12%
29% Niet gescoord (%) 38%
39% Beide teams scoorden 55%
55% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
2.05 Punten per thuiswedstrijd 1.05
1.47 Punten per uitwedstrijd 0.74
63% Thuis gewonnen (%) 32%
47% Uit gewonnen (%) 13%
Reeksen
4 Langste reeks zeges 2
9 Langste reeks zonder nederlaag 4

Franco Foda tegen W. Grabherr

2 Zeges
1 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Franco Foda en W. Grabherr speelden 3 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Franco Foda, 1 keer gelijk en 0 zeges voor W. Grabherr. De ploeg van Franco Foda scoorde 6 keer, die van W. Grabherr 2 keer.

Alle duels tussen Sturm Graz en SCR Altach

Per club

Franco Foda
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Sturm Graz2016 - 2017 53 28-6-19 1.70
Kosovo2024 - 2026 23 11-4-8 1.61
Oostenrijk2018 8 6-0-2 2.25
FC Zurich2023 1 1-0-0 3.00
W. Grabherr
Clubs Wed. W-G-V Ptn
SCR Altach2016 - 2018 40 9-10-21 0.93
Hohenems2026 2 0-0-2 0.00

In dezelfde competities

Competitie Franco Foda W. Grabherr
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Oostenrijkse Bundesliga 49 55% 1.76 40 23% 0.93
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 100% 3.00 2 0% 0.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Franco Foda W. Grabherr
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Kosovo 6 33% 1.33 Hohenems 2 0% 0.00
2024 Kosovo 17 53% 1.71 - - -
2023 FC Zurich 1 100% 3.00 - - -
2018 Oostenrijk 8 75% 2.25 SCR Altach 19 16% 0.74
2017 Sturm Graz 20 55% 1.80 - - -
2016 Sturm Graz 33 52% 1.64 SCR Altach 21 29% 1.10

Franco Foda vs W. Grabherr in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde Franco Foda 85 wedstrijden die we bijhouden: 46 zeges, 10 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.74 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde W. Grabherr 42 wedstrijden die we bijhouden: 9 zeges, 10 gelijke spelen en 23 nederlagen, goed voor 0.88 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Franco Foda, alles over W. Grabherr, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook