Francesco Farioli vs Luís Miguel Correia Pinto: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Francesco Farioli sinds het seizoen 2022, van Luís Miguel Correia Pinto sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Francesco Farioli | Luís Miguel Correia Pinto | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 150 | Wedstrijden | 52 |
| 94 | Gewonnen | 27 |
| 22 | Gelijk | 13 |
| 34 | Verloren | 12 |
| 63% | Winstpercentage | 52% |
| 23% | Verliespercentage | 23% |
| 2.03 | Punten per wedstrijd | 1.81 |
| Goals | ||
| 1.73 | Goals voor per wedstrijd | 1.54 |
| 0.94 | Goals tegen per wedstrijd | 1.00 |
| 0.79 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.54 |
| 44% | Clean sheets (%) | 35% |
| 15% | Niet gescoord (%) | 21% |
| 46% | Beide teams scoorden | 50% |
| 55% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 2.16 | Punten per thuiswedstrijd | 1.81 |
| 1.87 | Punten per uitwedstrijd | 1.80 |
| 68% | Thuis gewonnen (%) | 53% |
| 57% | Uit gewonnen (%) | 50% |
| Reeksen | ||
| 8 | Langste reeks zeges | 5 |
| 16 | Langste reeks zonder nederlaag | 10 |
Francesco Farioli tegen Luís Miguel Correia Pinto
De ploegen van Francesco Farioli en Luís Miguel Correia Pinto speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Francesco Farioli, 0 keer gelijk en 2 zeges voor Luís Miguel Correia Pinto. De ploeg van Francesco Farioli scoorde 1 keer, die van Luís Miguel Correia Pinto 4 keer.
Alle duels tussen FC Porto en GIL Vicente · Alle duels tussen FC Porto en Guimaraes
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ajax2024
|
56 | 38-7-11 | 2.16 |
FC Porto2025 - 2026
|
52 | 37-6-9 | 2.25 |
Nice2023
|
36 | 17-9-10 | 1.67 |
Alanyaspor2022
|
4 | 2-0-2 | 1.50 |
Celoricense2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Wydad AC2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Tondela2024
|
26 | 14-8-4 | 1.92 |
Guimaraes2025
|
16 | 9-1-6 | 1.75 |
GIL Vicente2026
|
8 | 3-3-2 | 1.50 |
Felgueiras 19322026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Chaves2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Francesco Farioli | Luís Miguel Correia Pinto | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Liga Portugal Bwin | 31 | 84% | 2.61 | 15 | 40% | 1.40 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 11 | 64% | 1.91 | 7 | 57% | 2.00 |
| Beker van Portugal | 6 | 50% | 1.67 | 1 | 0% | 0.00 |
| Beker van de Portugese Liga | 1 | 0% | 0.00 | 3 | 100% | 3.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Francesco Farioli | Luís Miguel Correia Pinto | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
14 | 79% | 2.36 |
|
9 | 33% | 1.44 |
| 2025 |
|
40 | 65% | 2.10 |
|
17 | 59% | 1.82 |
| 2024 |
|
56 | 68% | 2.16 |
|
26 | 54% | 1.92 |
| 2023 |
|
36 | 47% | 1.67 | - | - | - | |
| 2022 |
|
4 | 50% | 1.50 | - | - | - | |
Francesco Farioli vs Luís Miguel Correia Pinto in cijfers
Sinds het seizoen 2022 leidde Francesco Farioli 150 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 22 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde Luís Miguel Correia Pinto 52 wedstrijden die we bijhouden: 27 zeges, 13 gelijke spelen en 12 nederlagen, goed voor 1.81 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Francesco Farioli, alles over Luís Miguel Correia Pinto, vergelijk andere trainers.









