Francesco Farioli vs João Nuno: de trainers naast elkaar

Filter:
150 - 22 Wedstrijden
63% - 18% Winstpercentage
2.03 - 0.86 Punten per wedstrijd
1.73 - 1.09 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Francesco Farioli sinds het seizoen 2022, van João Nuno sinds het seizoen 2024. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.

Resultaten naast elkaar

Francesco Farioli João Nuno
Resultaten
150 Wedstrijden 22
94 Gewonnen 4
22 Gelijk 7
34 Verloren 11
63% Winstpercentage 18%
23% Verliespercentage 50%
2.03 Punten per wedstrijd 0.86
Goals
1.73 Goals voor per wedstrijd 1.09
0.94 Goals tegen per wedstrijd 1.55
0.79 Doelsaldo per wedstrijd -0.45
44% Clean sheets (%) 14%
15% Niet gescoord (%) 36%
46% Beide teams scoorden 55%
55% Meer dan 2,5 goals 50%
Thuis en uit
2.16 Punten per thuiswedstrijd 1.13
1.87 Punten per uitwedstrijd 0.29
68% Thuis gewonnen (%) 27%
57% Uit gewonnen (%) 0%
Reeksen
8 Langste reeks zeges 2
16 Langste reeks zonder nederlaag 3

Francesco Farioli tegen João Nuno

2 Zeges
0 Gelijk
0 Zeges

De ploegen van Francesco Farioli en João Nuno speelden 2 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Francesco Farioli, 0 keer gelijk en 0 zeges voor João Nuno. De ploeg van Francesco Farioli scoorde 5 keer, die van João Nuno 2 keer.

Alle duels tussen FC Porto en Estrela

Per club

Francesco Farioli
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Ajax2024 56 38-7-11 2.16
FC Porto2025 - 2026 52 37-6-9 2.25
Nice2023 36 17-9-10 1.67
Alanyaspor2022 4 2-0-2 1.50
Celoricense2025 1 0-0-1 0.00
Wydad AC2025 1 0-0-1 0.00
João Nuno
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Estrela2025 - 2026 16 1-7-8 0.63
CF Os Belenenses2024 - 2025 4 2-0-2 1.50
Alpendorada2025 1 1-0-0 3.00
1º Dezembro2024 1 0-0-1 0.00

In dezelfde competities

Competitie Francesco Farioli João Nuno
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Liga Portugal Bwin 31 84% 2.61 15 7% 0.60
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 11 64% 1.91 2 0% 0.50
Beker van Portugal 6 50% 1.67 3 67% 2.00

Seizoen per seizoen

Seizoen Francesco Farioli João Nuno
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 FC Porto 14 79% 2.36 Estrela 1 0% 1.00
2025 FC Porto Celoricense 40 65% 2.10 Estrela CF Os Belenenses 18 17% 0.83
2024 Ajax 56 68% 2.16 CF Os Belenenses 1º Dezembro 3 33% 1.00
2023 Nice 36 47% 1.67 - - -
2022 Alanyaspor 4 50% 1.50 - - -

Francesco Farioli vs João Nuno in cijfers

Sinds het seizoen 2022 leidde Francesco Farioli 150 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 22 gelijke spelen en 34 nederlagen, goed voor 2.03 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2024 leidde João Nuno 22 wedstrijden die we bijhouden: 4 zeges, 7 gelijke spelen en 11 nederlagen, goed voor 0.86 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Francesco Farioli, alles over João Nuno, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook