François Ciccolini vs Olivier Frapolli: de trainers naast elkaar

Filter:
François Ciccolini France · 64 jaar Adanaspor
vs
Olivier Frapolli France · 55 jaar Laval
36 - 184 Wedstrijden
28% - 34% Winstpercentage
1.14 - 1.31 Punten per wedstrijd
1.14 - 1.18 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van François Ciccolini sinds het seizoen 2016, van Olivier Frapolli sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020 hebben we geen wedstrijden van François Ciccolini. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Olivier Frapolli.

Resultaten naast elkaar

François Ciccolini Olivier Frapolli
Resultaten
36 Wedstrijden 184
10 Gewonnen 62
11 Gelijk 55
15 Verloren 67
28% Winstpercentage 34%
42% Verliespercentage 36%
1.14 Punten per wedstrijd 1.31
Goals
1.14 Goals voor per wedstrijd 1.18
1.47 Goals tegen per wedstrijd 1.23
-0.33 Doelsaldo per wedstrijd -0.05
17% Clean sheets (%) 33%
31% Niet gescoord (%) 32%
58% Beide teams scoorden 47%
44% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.53 Punten per thuiswedstrijd 1.33
0.71 Punten per uitwedstrijd 1.29
37% Thuis gewonnen (%) 33%
18% Uit gewonnen (%) 35%
Reeksen
3 Langste reeks zeges 6
6 Langste reeks zonder nederlaag 13

François Ciccolini tegen Olivier Frapolli

0 Zeges
1 Gelijk
1 Zeges

De ploegen van François Ciccolini en Olivier Frapolli speelden 2 keer tegen elkaar: 0 zeges voor François Ciccolini, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Olivier Frapolli. De ploeg van François Ciccolini scoorde 1 keer, die van Olivier Frapolli 3 keer.

Alle duels tussen Laval en Boulogne

Per club

François Ciccolini
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Bastia2016 21 4-6-11 0.86
Laval2018 13 6-4-3 1.69
Adanaspor2024 2 0-1-1 0.50
Olivier Frapolli
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Laval2022 - 2025 117 43-35-39 1.40
Orleans2015 - 2017 31 10-8-13 1.23
Boulogne2017 - 2018 21 6-7-8 1.19
Grenoble2026 15 3-5-7 0.93

In dezelfde competities

Competitie François Ciccolini Olivier Frapolli
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Championnat National 13 46% 1.69 18 22% 1.06
Coupe de France 1 0% 0.00 16 50% 1.75

Seizoen per seizoen

Seizoen François Ciccolini Olivier Frapolli
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 - - - Grenoble 15 20% 0.93
2025 - - - Laval 33 24% 1.18
2024 Adanaspor 2 0% 0.50 Laval 37 41% 1.49
2023 - - - Laval 44 45% 1.57
2022 - - - Laval 3 0% 0.33
2018 Laval 13 46% 1.69 Boulogne 12 33% 1.42
2017 - - - Boulogne Orleans 10 30% 1.10
2016 Bastia 21 19% 0.86 Orleans 29 31% 1.21
2015 - - - Orleans 1 0% 0.00

François Ciccolini vs Olivier Frapolli in cijfers

Sinds het seizoen 2016 leidde François Ciccolini 36 wedstrijden die we bijhouden: 10 zeges, 11 gelijke spelen en 15 nederlagen, goed voor 1.14 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Olivier Frapolli 184 wedstrijden die we bijhouden: 62 zeges, 55 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.31 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over François Ciccolini, alles over Olivier Frapolli, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook